اقدام جنجالی محمد معتمدی و سوال درباره «سلطان کنسرت»

اقدام جنجالی محمد معتمدی و سوال درباره «سلطان کنسرت»

محمد معتمدی که نشان داده نترس است، سخن از مافیای موسیقی به میان آورد و در صفحه اینستاگرامش نوشت:

چالش #سلطان_كنسرت:
در حوزه اقتصاد يك فردى بود كه معروف شد به سلطان سكه.
او دقيقاً چه كار مى كرد و جرمش چه بود؟
در بازار سكه نوعى انحصار بوجود آورده بود به نحوى كه جدا از سياست گذارى هاى دولت مى توانست با ارتباط با برخى افراد در بدنه اجرايى ، قيمت سكه را به تنهايى تعيين كند.
ترن اور مالى او هم ظاهراً حدود هزار ميليارد عنوان شده است.
در حوزه امور فرهنگى و هنرى چه؟
به هر حال بنده و ساير هنرمندان مستقل كه بازرگان و فعال اقتصادى نيستيم. ما هنرمند موسيقى هستيم و حوزه كارى و شغلى ما كنسرت است. آيا هنرمندان موسيقى مستقل هم سلطان حوزه كارى خود را دارند؟!
سوال اين است كه سلطان فروش كنسرت هاى موسيقى ايران كيست؟! و آيا اصلاً دانستن اين موضوع براى مسئولان مهم است يا نه؟
البته منظور از سلطان، هنرمندان عرصه موسيقى يا خوانندگان موسيقى نيستند بلكه كسانى هستند كه بازار و ساز و كار فروش بليط كنسرت ها را در اختيار گرفته اند.
اگر كسى به تنهايى و با ارتباط با برخى از افراد در بدنه اجرايى كشور ، خارج از سياست گذارى هاى فرهنگى كشور، براى بازار موسيقى و كنسرت ايران سياست گذارى كند و بازار موسيقى و فروش كنسرت ها را انحصارى كند و ترن اور مالى او نيز در سال چند صد ميليارد باشد و به هيچ نهاد نظارتى و مالياتى هم پاسخگو نباشد تكليفش چيست و آيا اصلاً براى كسى مهم است؟
آنچه كه مشخص است اين است كه اين انحصار به هر روى شكل گرفته. ولى شكل گيرى اين انحصار با هماهنگى و تاييد متوليان فرهنگى كشور بوده و يا نوعى فساد خارج از سيستم ادارى است؟!!! به گمان بنده اينها سوالاتى بسيار مهم ولى بى پاسخ هستند.
بنابراين اينجانب خبرنگاران محترم و همچنين مسئولين و متوليان محترم فرهنگى و قضايى كشور و اعضاى محترم كميسون فرهنگى مجلس را به چالش #سلطان_كنسرت دعوت مى كنم.
#ايران_كنسرت #كنسرت #سلطان_سكه #سلطان_كنسرت #رانت #فساد #باند #مافيا #سلطان_كنسرت_كيست

منبع: ریتمو

(Visited 22 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *