کاوه یغمایی: امیدوارم «مرد عنکبوتی» تا پایان سال منتشر شود

کاوه یغمایی: امیدوارم «مرد عنکبوتی» تا پایان سال منتشر شود

کاوه یغمایی اولین کنسرت سال نود و هفتش را، روزهای 15 و 16 آذر در سالن وزارت کشور روی صحنه می‌برد و به این ترتیب با قطعاتی شنیده نشده از آلبوم «مرد عنکبوتی»، با مخاطبانش دیدار می‌کند.

آخرین اجرای کاوه یغمایی مربوط به اسفند سال گذشته بود که با نوازندگان بین‌المللی یعنی دیوید اسپایدل David Spidel)) و برایان پالسنBrian Poulsen) ) در سالن میلاد نمایشگاه برگزار شد و حالا قرار است بار دیگر تور کنسرت‌هایش را از سر بگیرد که درباره آن می‌گوید:

در کنسرت آذرماه، قطعاتی که تا به حال اجرا نشده‌اند را از آلبوم‌های پیشین و همچنین آلبوم «مرد عنکبوتی» اجرا خواهیم کرد. این اولین کنسرت من در سال جاری است و پس از آن، تور شهرهای مختلف ایران و همین‌طور کانادا، امریکا و اروپا را خواهم داشت.

یغمایی که مرداد و شهریور سال گذشته، اجراهایی در اهواز، تبریز، شیراز، رشت و بندرعباس داشته، درباره تور کنسرت‌هایش در نقاط مختلف ایران می‌گوید:

امیدوارم بتوانم به شهرهایی که تا به حال افتخار بودن در آن را نداشته‌ام سفر کنم؛ شهرهایی مثل کرمان، یزد، آبادان، گرگان، ساری، آباده، کازرون و دیگر نقاط ایران که جزء اهدافم هستند.

خالق آلبوم «منشور» که به تازگی موزیک‌ویدئوی «کوله» و همچنین آلبوم تصویری کنسرت سال نود و پنج‌اش را منتشر کرده، می‌گوید به زودی آثار تصویری دیگری را هم منتشر می‌کند:

قبل از کنسرت تهران، موزیک‌ویدئوی جدیدی از آلبوم «مرد عنکبوتی» پخش خواهد شد و علاوه بر آن، دی‌وی‌دی کنسرت اسفند ۱۳۹۶ که با همکاری موزیسن‌های کانادایی اجرا شد را به دست علاقه‌مندان می‌رسانیم.

کاوه یغمایی تا به حال سه آلبوم صوتی به نام‌های «مترسک»، «سکوت سرد» و «منشور» و همچنین دو دی‌وی‌دی از کنسرت‌هایش را منتشر کرده و حالا قرار است چهارمین آلبومش را در کارنامه‌اش ثبت کند و می‌گوید:

آلبوم «مرد عنکبوتی» در مراحل نهایی است و امیدوارم تا اسفند ۱۳۹۷ منتشر شود.

منبع: موسیقی ما

(Visited 18 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *