کاوه آفاق: امیدوارم آلبوم جدیدم آذرماه منتشر شود

کاوه آفاق: امیدوارم آلبوم جدیدم آذرماه منتشر شود

کاوه آفاق خواننده راک 18 آبان ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران در دو سئانس روی صحنه خواهد رفت. او همچنین این روزها در تدارک مراحل پایانی و اخذ مجوزهای سومین آلبوم رسمی خود به سر می‌برد، آلبومی که تاکنون نامی برای آن مشخص نشده و قرار است در آذرماه در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

او در مورد جزئیات تازه‌ترین آلبوم خود گفت:

در حال حاضر مراحل تولید سومین آلبوم بنده به اتمام رسیده است و برای کسب مجوزهای لازم به ارشاد ارائه شده است. البته هنوز اسمی را برای آن انتخاب نکرده‌ایم. این مجموعه شامل 10 قطعه است که یک قطعه آن پیش‌تر شنیده شده است. ترانه و آهنگسازی تمام آثار را خودم انجام داده‌ام و در بخش تنظیم نیز با آراد آریا و آرمان مهربان که رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد گروه ما هستند همکاری کرده‌ام. امیدوارم این آلبوم در آذرماه آماده انتشار باشد.

آفاق همچنین در مورد موفقیت آلبوم “شال” گفت:

قطعاً آلبوم دوم برای تمام هنرمندان اهمیت ویژه‌ای دارد و من از مدت‌ها قبل بهترین قطعاتم را برای آلبوم “شال” کنار گذاشته بودم. فکر می‌کنم خود آهنگساز و خواننده منبع مناسبی برای پاسخ به این سؤال نیستند و اهالی رسانه، مخاطبان و کارشناسان اهل‌فن بهتر می‌توانند درباره کیفیت آلبوم صحبت کنند.

این هنرمند با اشاره به کنسرت پیش رو عنوان کرد:

در کنسرت آبان ماه با اجرای 18 قطعه از مخاطبانمان میزبانی می‌کنیم این برنامه با اجرای قطعه “حس” آغاز و با قطعه”شال” به پایان می‌رسد. ما در کنسرت فصل قبل که در تهران برگزار شد برای اولین بار با کمک حاضرین در سالن قطعه‌ای را ساختیم که بسیار راغب هستیم آن را رسماً به ثبت برسانیم. در این کنسرت نیز قصد داریم قطعه‌ای را با کمک 1800 نفر از علاقه‌مندان حاضر در سالن میلاد بسازیم. بدون شک تجربه بسیار خاص و تازه برای هر یک از ما خواهد بود و با پیگیری‌هایی که انجام دادیم متوجه شدیم چنین کاری تاکنون در هیچ جای دنیا سابقه نداشته است.

این خواننده اضافه کرد:

ساسان کرمانی، مجید محسنی، آرمان مهربان (رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد)، پیام زمانی (درامز)، آندره خاچیکیان (گیتار الکتریک)، مهرداد حامدی (گیتارباس)، آرمان تبریزیان و شهاب آفاقی (گیتارالکتریک) من را در این کنسرت همراهی می‌کنند.

آفاق همچنین در خصوص برگزاری گالری هنرهای تجسمی خود گفت:

چنانچه مشکل خاصی به وجود نیاید در اسفند و یا فروردین‌ سال آینده گالری آثار نقاشی‌ام را برگزار می‌کنم. این آثار با محوریت چهره انسان‌ها کشیده شده‌اند در این نمایشگاه آثار نقاشی را برای اولین بار به نمایش خواهم گذاشت و تعدادی هم نقاشی روی بدنه گیتار انجام داده‌ام که به‌احتمال‌قوی در گالری مجزا به نمایش گذاشته خواهند شد.

منبع: هنرآنلاین

(Visited 16 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *