رضا والی حق‌التالیفش را به جامعه‌ موسیقی تقدیم کرد

رضا والی حق‌التالیفش را به جامعه‌ موسیقی تقدیم کرد

رضا والی (آهنگساز ایرانی مقیم آمریکا) که برای اولین بار اثری از او در ایران منتشر شده است، حق‌التالیف اثرش را به جامعه‌ موسیقی تقدیم کرد.

«سرنا (پارتیتورخوانی ۳)» اوایل مرداد سال جاری از سوی نشر موسیقی «خانه هنر خرد» ارائه شد. رضا والی برای اینکه این اثر بیش از پیش به دست اهلش برسد، ۵۰ جلد آن را که به شکل تیراژ محدود (limited edition) در ۱۲۰۰ نسخه منتشر شده است به موسیقیدانان برجسته و رهبران ارکستر و آنسامبل‌های شناخته شده تقدیم کرده است. او ۵۰ نسخه‌ دیگر را به دانشجویان موسیقی و آهنگسازی اختصاص داده است. هر دانشجوی موسیقی که این اثر را از نشر موسیقی «خانه هنر خرد» خریداری کند یک نسخه‌ رایگان با نشان ویژه رضا والی هدیه خواهد گرفت. این روال تنها برای ۵۰ نسخه ادامه خواهد داشت.

«سُرنا (پارتیتورخوانی ۳)» متشکل از سه اثر از رضا والی است: آوای کهن ( برای ترومپت میکروتونال و ارکستر)، سرنا (برای کلارینت میکروتونال و هفت ساز دیگر)، مرگ‌آوا ( برای ویولن سولو و ارکستر زهی).

این آثار همگی به همراه پارتیتورهای‌شان در قالب مجموعه‌ پارتیتورخوانی منتشر شده‌اند. پارتیتورخوانی پروژه‌ای  ابداعی از نشر موسیقی «خانه هنر خرد» است. در این پروژه اثر صوتی به همراه پارتیتورش در تعداد نسخه محدود منتشر می‌شود.

منبع: ایلنا

(Visited 19 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *