یونس علیپور از جدیدترین فعالیت هایش گفت

یونس علیپور از جدیدترین فعالیت هایش گفت

قطعه «جانان» با صدای «یونس علیپور» منتشر شد. جدیدترین اثر این خواننده با ترانه «امیر ارجینی»، ملودی خودش و تنظیم «پیام شفاهی» به مرحله انتشار رسیده است. یونس علیپور که پیش از این قطعات مالیخولیا، بی‌گناهی، اعتماد و رویاهای دیروز را منتشر کرده بود درباره جدیدترین فعالیت‌های خود گفت:

در حال حاضر دو قطعه جدید آماده انتشار دارم. ملودی اکثر کارهای من توسط «امیرعباس گلاب» ساخته شده است. در بخش ترانه و تنظیم هم بیشتر همکاری‌های من با امیر ارجینی و پیام شفاهی است. قطعه بعدی که آماده انتشار دارم به نظر خودم یکی از بهترین کارهایی است که تا الان تولید کرده‌ام و علاقه زیادی به آن دارم. قصد دارم برای این اثر موزیک‌ویدئو هم تولید کنم.

یونس علیپور سپس درباره روند انتشار آثارش هم گفت:

مجوز خوانندگی من اواخر دهه هفتاد صادر شد ولی از سال 81 این قانون برداشته شد. در ادامه و بنا به دلایل شخصی و آشفتگی بازار تا سال 94 کار رسمی منتشر نکردم. از آن سال تا امروز هم 5 قطعه رسمی و یک موزیک‌ویدئو ریمیکس دارم. هدفم این است که هر دو یا سه ماه یکبار قطعه جدیدی را با مجوز رسمی ارائه کنم اما کمی برنامه‌ریزی ساخت است. خصوصاً که خودم تهیه‌کنندگی و مدیریت برنامه‌هایم را انجام می‌دهم.

منبع: موسیقی ما

(Visited 19 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *