«شب شکن» به زودی منتشر می شود

«شب شکن» به زودی منتشر می شود

مجتبی الله وردی خواننده پاپِ ارزشی کشورمان دو سال است که به شکل جدی وارد موسیقی شده و تمام قطعاتی که تولید می‌کند، مضامینی با محوریت انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دارد.

او زیر نظر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فعالیت می‌کند. برای اینکه با الله وردی بیشتر آشنا بشویم و از آخرین فعالیت هایش با خبر شویم، با این خواننده جوان گفتگو کردیم.

مجتبی الله وردی در خصوص قطعاتی که منتشر کرده است، گفت:

تا امروز ۱۰ قطعه تولید کرده ام و تمام کارهایم با رویکرد انقلاب اسلامی ساخته می‌شود. «فتنه شاید» از جمله مشهور‌ترین قطعه‌های من است که تا الان چندین بار از صدا و سیما پخش شده است. شعر این قطعه را مهدی جهاندار پیش از انتشار قطعه نزد مقام معظم رهبری خوانده بود.

وی افزود:

قطعات «خون فروشان»، «دوشنبه بعد از ظهر»، «رجز حرمله»، «بِبَر علیرضا بِبَر» به صورت دکلمه، «داستان ۱۳» و «خنده مستانه» از جمله تولیداتی است که با صدای من منتشر شده است. شعر قطعاتم را شاعرانی چون، محمد مهدی سیار، علی محمد مودب، مهدی جهاندار، مجتبی باقی، علی نصیر نژاد، میثم سازگار، فاطمه عارف نژاد و سید حمید رضا برقعی سروده اند.

الله وردی با اشاره به آخرین فعالیت هایش گفت:

قطعه‌ «شب شِکن» را به تازگی خوانده ام و سه روز دیگر، این قطعه منتشر می‌شود. این کار به مناسبت هفته دفاع مقدس ساخته شده و درباره انقلاب اسلامی است که اشاره‌ ای هم به دوران هشت سال دفاع مقدس دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران

(Visited 20 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *