واکنش سخنگوی قوه قضاییه به پست اینستاگرامی تتلو: اگر لازم باشد غیابی محاکمه‌اش می‌کنیم

واکنش سخنگوی قوه قضاییه به پست اینستاگرامی تتلو: اگر لازم باشد غیابی محاکمه‌اش می‌کنیم

سخنگوی قوه قضاییه در واکنش به پست اینستاگرامی امیرحسین مقصودلو (تتلو) و توهین او به امام حسین(ع) گفت: فعلا این فرد در دسترس نیست و اگر لازم باشد او را غیابی محاکمه می‌کنیم.

غلامحسین محسنی‌اژه‌ای (سخنگوی قوه قضاییه) در صد و سی یکمین نشست خبری با حضور خبرنگاران  در پاسخ به سوالی در خصوص امیرحسن مقصودلو (خواننده رپ) و پرونده‌های سابق و فعلی او گفت: چیزی خاطرم نیست.

اما زمانی که اسم دیگر متهم، «تتلو» را به او یادآوری کردند با بیان اینکه گاهی وقت‌ها اسم دیگر غلبه پیدا می‌کند، گفت: طبیعی است کسانی که آن ور آب باشند یا این ور آب اگر اقدام مجرمانه‌ای انجام دهند اگر تبعه ایران باشند قابل تعقیب است بنابراین برخی مسائل عنوان مجرمانه دارد و من در برخی سایت‌ها دیده‌ام. به طور طبیعی دادستان برای این‌ها پرونده تشکیل خواهد داد، فعلا این فرد در دسترس نیست و اگر لازم باشد او را غیابی محاکمه می‌کنیم و اگر ضرورت داشته باشد باید ببینیم خودشان یا وکیلشان مراجعه می‌کنند یا نه.

این خواننده رپ که اکنون در خارج از کشور به سر می‌برد در واکنش به فیلم آتش زدن 72 کبوتر به یاد واقعه کربلا، با انتشار پستی در اینستاگرامش به امام حسین(ع) توهین کرد.

منبع: ایلنا

(Visited 32 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *