پافشاری محمد معتمدی روی ممنوع الکاری اش

پافشاری محمد معتمدی روی ممنوع الکاری اش

محمد معتمدی شب گذشته با انتشار پستی در اینستاگرام مدعی شد به علت اجرای زنده در کنسرت خیابانی خود، توسط پلیس اماکن ممنوع الکار شده است. اما چند ساعت بعد، پلیس، وزیر فرهنگ و مدیرکل دفتر موسیقی این موضوع را رد کردند. معتمدی نیز پست مربوطه را از روی صفحه شخصی اش پاک کرد. اما ساعتی پیش، معتمدی با انتشار پستی جدید در اینستاگرام نوشت:

پست موقت
سلام به روى ماه همگى
پيش از هر چيز بنده از همه مديران محترم و مسئولين تشكر مى كنم.
پليس همواره براى بنده محترم و جايگاهش مقدس بوده و هست و در همه موارد اجتماعى و از جمله كنسرت ها همواره خادم امنيت جامعه بوده و هستند و در مساله اولين كنسرت رايگان نهايت لطف و همكارى را داشتند.
همانگونه كه مستحضر هستيد طبق قوانين، به جز تالار وحدت و سالن حوزه هنرى كليهء اجرا هاى موسيقى در كليهء سالن ها علاوه بر مجوز هاى معمول لازم، بايد مجوز اداره محترم اماكن را نيز اخذ كرده باشند.
عزيزانى كه براى اخذ مجوز اجراى صحنه اى به نيروى محترم اماكن مراجعه كرده اند با پاسخ منفى آن نيروى محترم در مورد بنده مواجه شده اند. بنده نيز ابتدا اين مساله را اشتباه يا سوء تفاهم قلمداد كردم و موضوع را از دو طريق ديگر نيز پيگيرى كردم كه در هر دو مورد پاسخ يكسان بود و متاسفانه موضوع صحت داشت. بنده هم بدون هيچ اعتراض آن را پذيرفتم.
حال اگر نامش سوء تفاهم باشد يا هر چيز ديگر در اصل موضوع تغييرى نمى كند.
مساله من مثال تورم است. وجود دارد ولى كسى آن را نمى پذيرد.
به هر روى بنده هميشه و در هر شرايطى قدردان پليس و همه مسئولين محترم فرهنگى هستم💐

منبع: ریتمو

(Visited 20 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *