کنسرت علیرضا قربانی در سوئیس

کنسرت علیرضا قربانی در سوئیس

علیرضا قربانی (خواننده موسیقی ایرانی) در ادامه فعالیت‌های بین‌المللی خود، طی روزهای آینده در یک فستیوال معتبر اروپایی به اجرای برنامه می‌پردازد.

علیرضا قربانی (خواننده موسیقی ایرانی) که طی ماه‌های گذشته عمده فعالیت‌های خود را متمرکز بر اجراهای متعدد بین‌المللی کرده است، طی روزهای آینده با حضور در جزایر کورسیکای کشور سوئیس در قالب فستیوال موسیقی «صدای پلی فونیک – polyphonic song» کنسرتی با همراهی گروهی از نوازندگان مطرح و شناخته شده کشورمان برگزار می‌کند. این در حالی است که در طول برگزاری فستیوال یاد شده هنرمندان شناخته شده دیگری نیز برنامه‌هایی را برای مخاطبان اجرا می‌کنند.

این خواننده در کنسرت یاد شده که روز جمعه، 23 شهریور میزبان علاقه‌مندان موسیقی ایرانی است، تعدادی از آثار منتخب خود را به همراه چند قطعه در قالب بداهه‌نوازی برای مخاطبان اجرا می‌کند.

سامان صمیمی (نوازنده کمانچه)، میلاد محمدی (نوازنده تار) و زکریا یوسفی (نوازنده سازهای کوبه‌ای) اعضای گروه اجرایی این کنسرت را تشکیل می‌دهند.

علیرضا قربانی مرداد سال جاری نیز در فستیوال «رنگها»ی کشور چک به اجرای برنامه پرداخت که این کنسرت نیز با استقبال مخاطبان روبه‌رو شد.

منبع: ایلنا

(Visited 25 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *