بزرگان موسیقی کشور از هنرستان هنرهای زیبای سنندج بازدید کردند

بزرگان موسیقی کشور از هنرستان هنرهای زیبای سنندج بازدید کردند

بزرگان موسیقی کشور با همراهی شماری از مسئولان استان کردستان، از هنرستان هنرهای زیبا در سنندج بازدید کردند.

بزرگان موسیقی کشور که به دعوت حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان روز گذشته وارد سنندج شدند امروز در چندین برنامه شرکت کردند.

اعضای شورای عالی خانه موسیقی ظهر امروز پنج شنبه از هنرستان هنرهای زیبا در سنندج بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت های این هنرستان قرار گرفتند.

در جریان این بازدید رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان، مدیرکل آموزش و پرورش کردستان و شماری دیگر از مسئولان شهرستان سنندج نیز حضور داشتند.

در جریان بازدید اعضای شورای عالی خانه موسیقی، شماری از نوجوانان و جوانان سنتور نواز سنندجی نیز به اجرای برنامه پرداختند.

در این بازدید همچنین مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گزارشی از وضعیت این هنرستان که به صورت مشترک از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش اداره می شود را ارائه کرد.

اعضای شورای عالی خانه موسیقی طی دو روز حضور در استان کردستان در برنامه ها و فعالیت های مختلفی مشارکت کرده و از نزدیک در جریان فعالیت های بخش موسیقی در این استان قرار می گیرند.

مفاخر موسیقی ایران زمین متشکل از اساتید فرهاد فخرالدینی ، حسن ریاحی، محمد سریر، هوشنگ کامکار، داریوش پیرنیاکان ، محمد میرزمانی، حمید رضا اردلان، حمید رضا نوربخش و حمید رضا عاطفی به مدت دو روز در کردستان مهد موسیقی ایران زمین به بررسی پتانسیل های موسیقایی کردستان می پردازند.

منبع: مهر

(Visited 24 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *