کوچی ها در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفتند

کوچی ها در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفتند

گروه کوچی با سرپرستی و تک‌نوازی گیتار فلامینکو  هوتن وکیلی مقدم هفتم شهریور 1397 با اجرای آثاری خاطره‌انگیز در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران روی صحنه رفت.

این گروه از سال ١٣٩١، اجراهایی را در سبک فلامنکو و جیپسی فلامنکو به روی صحنه برده است.

گروه «کوچی» در سال‌های  نخست فعالیتش قطعات بدون کلام از بزرگان این سبک مانند «پاکو دلوسیا» و «پاکو پنیا» و همچنین قطعاتی از گروه «جیپسی کینگز» را درسالن‎های شهر تهران اجرا کرد. از سال ١٣٩٥ با توجه و در نظر داشتن سلیقه مخاطبان در این سال‌ها، ضمن اضافه شدن خواننده به گروه، قطعاتی به زبان اسپانیایی و در سبک «جیپسی فلامنکو» از موسیقی کولی‎های اسپانیا را به رو صحنه برد  که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان رو به رو شد.

کنسرت گروه کوچی در دو بخش اجرا شد. در بخش نخست 9 قطعه بی‌کلام اجرا شد که توسط هوتن وکیلی مقدم٬ جیپسی کینگز٬ پاکو سپرو٬ جیپسی کینگز و پیام جوانی آهنگسازی شده بود.

سه قطعه پایانی این بخش شامل همنوازی تار و گیتار فلامینگو توسط پیام جوانی و هوتن وکیلی بود.

در بخش دوم این اجرا در ابتدا چند قطعه بی کلام اجرا شد و پس از آن قطعاتی از پاکو د لوسیا٬ جیپسی کینگز و لوبوس اجرا شد که فرهاد خزری و مصطفی نجفی به عنوان خواننده گروه کوچی را همراهی می کردند.

اعضای گروه موسیقی «کوچی» عبارتند از هوتن وکیلی مقدم (تکنواز گیتار و سرپرست گروه)، فرهاد خزری ومصطفی نجفی (خواننده)، محمد اشرفی (گیتار باس)، نیلوفر صادقی ( گیتار و آوا) ، افشین هنرور( نوازنده پرکاشن و سازهای کوبه‌ای) هستند

منبع: تسنیم

(Visited 20 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *