اعلام جزییاتی از نخستین فستیوال موسیقی ققنوس

اعلام جزییاتی از نخستین فستیوال موسیقی ققنوس

فستیوال موسیقی «ققنوس» شهریورماه امسال ٥ شب با اهالی موسیقی دیدار خواهد كرد و این در حالی است كه هر شب به یك ژانر اختصاص خواهد داشت. این فستیوال در واقع رویدادی است كه شركت فرهنگی هنری ققنوس به مدیریت محمدحسین توتونچیان برای مخاطبانش در سالن مجلل «تهران رویال هال» تدارك دیده است.

این سالن كه در هتل اسپیناس پالاس و در منطقه سعادت آباد واقع شده است، برای اولین بار میزبان مخاطبان موسیقی خواهد بود. شب اول این فستیوال كه شنبه ١٠ شهریورماه برگزار خواهد شد، «شب مشاهیر» نام دارد كه با اجرای شوالیه آواز ایران، شهرام ناظری به روی صحنه خواهد رفت

یكشنبه ١١ شهریور، شب موسیقی پاپ این فستیوال خواهد بود كه با اجرای گروه «هوروش» همراه خواهد بود. دوشنبه ١٢ شهریور، شب موسیقی تلفیقی فستیوال با اجرای گروه «چارتار»سپری می شود و این در حالی است كه گروه «كامكارها» سه شنبه ١٣ شهریورماه شب موسیقی فارسی، كُردی را در «تهران رویال هال» برگزار می كنند؛ همچنین چهارشنبه ١٤ شهریور، شب موسیقی ایرانی با اجرای سالار عقیلی و مهیار علیزاده برگزار می شود كه در واقع پایان بخش نخستین فستیوال موسیقی ققنوس خواهد بود.

محمدحسین توتونچیان(مدیرعامل ققنوس) درباره ادامه دار بودن این فستیوال در بخش بین الملل توضیح داد: «امیدوارم كه با توجه به وضعیت قیمت ارز، ققنوس بتواند میزبان هنرمندان بین‌المللی در دوره های بعدی باشد تا هم مردم كشورمان از هنر اسطوره‌های دنیا بهره‌مند شوند و هم بابت دیدن این برنامه‌ها مجبور نشوند به خارج از كشور سفر كنند تا این گونه از خروج ارز از كشور جلوگیری شود.»

منبع: موسیقی ما

(Visited 51 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *