برترین های جشنواره بین المللی «دف نوای رحمت» معرفی شدند

برترین های جشنواره بین المللی «دف نوای رحمت» معرفی شدند

هشتمین  جشنواره بین المللی  « دف نوای رحمت» روز جمعه بعد از سه روز با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.
در این آیین از سال ها زحمت و تلاش صدیق تعریف یکی از پیشکسوتان و اساتید برجسته حوزه موسیقی ایران که اهل شهرستان سنندج است، تجلیل شد.
با رای هیئت داوران در بخش تک نوازی بانوان رده ۱۳ تا ۱۹ سال رتبه نخست را زهرا کاظمی از یزد، رتبه دوم وحیده نقیبی از آذربایجان غربی ورتبه سوم را مهتاب کرامتی از خراسان رضوی  کسب کردند.
در بخش تک نوازی آقایان رده سنی ۱۳ تا ۱۹ سال هم شاهو رستمی از کردستان  رتبه نخست، آرام حسن زاده از کردستان رتبه دوم و رضا دزایی پور از مازندران رتبه سوم را از آن خود کردند.
با رای هیئت داوران در بخش مولودی خوانی گروه نوای رحمت به سرپرستی مسعود مرادی از کردستان  رتبه نخست ، گروه بیدار از خراسان شمالی به سرپرستی غلامرضا امینی راد رتبه دوم دوم،گروه‌نوای قدسیان به سرپرستی هوشیار وطنی از کردستان رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.
در بخش تکنوازی بانوان در رده سنی  بزرگسالان با رای هیئت داوران  رتبه اول را سیران خورنکا از کردستان، رتبه دوم شادی غلامی از کردستان، رتبه سوم را مونا ملایی از کردستان کسب کردند و تقدیر ویژه هیئت داوران هم در این بخش به نسرین برهانی از اصفهان اهدا شد.
در بخش تکنوازی آقایان در رده سنی  بزرگسالان با رای هیئت داوران شعیب بهرامی از کرمانشاه  رتبه اول، محمد مهدی قاسمی از استان فارس رتبه دوم‌ ، سعید فرزانگان از کردستان رتبه سوم را به خود اختصاص دادند.
در بخش گروه نوازی با رای هیئت داوران رتبه نخست این بخش را  گروه دک از خوزستان به سرپرستی محمدرضا صابری پور، رتبه دوم را گروه کارین به سرپرستی پرویز مندمی از کردستان و رتبه  سوم را گروه ژارک به سرپرستی حمزه ترکه از کردستان کسب کردند.
منبع: مهر
(Visited 28 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *