اسامی راه یافتگان بخش نهایی جشنواره موسیقی جوان اعلام شد

اسامی راه یافتگان بخش نهایی جشنواره موسیقی جوان اعلام شد

بیش از ۶۰۰ نوازنده و خواننده در سه بخش موسیقی دستگاهی، نواحی و کلاسیک به مرحله نهایی دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان راه پیدا کردند.

به نقل از روابط عمومی دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، با پایان داوری مرحله نخست این دوره از جشنواره، اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی اعلام شد.

دبیرخانه این جشنواره بعد از پایان کار کمیته‌های تخصصی داوری مرحله اول و بررسی بیش از یک هزار و ۶۰۰ اثر ارسالی در سه بخش موسیقی نواحی، دستگاهی و کلاسیک اسامی بیش از ۶۰۰ نوازنده و خواننده را برای اجرا در مرحله نهایی اعلام کرد.

بر این اساس، هنرمندان نوجوان و جوان موسیقی کشور با راه‌یابی به مرحله نهایی طی روزهای برگزاری جشنواره در حضور هیات داوران به اجرا خواهند پرداخت. اسامی افراد منتخب بر اساس بخش‌ها و رده‌های سنی در سامانه های اطلاع‌رسانی انجمن موسیقی ایران و جشنواره موسیقی جوان  قابل مشاهده است.

دوازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان با دبیری هومان توسط انجمن موسیقی ایران، حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، همکاری دفتر موسیقی، بنیاد رودکی و فرهنگسرای نیاوران از ۲۲ مرداد تا ۱۸ شهریور در تهران برگزار خواهد شد.

منبع: مهر

(Visited 73 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *