«بادزنگ» دو آلبومش را روی صحنه می‌برد

«بادزنگ» دو آلبومش را روی صحنه می‌برد

گروه موسیقی «بادزنگ» کنسرتش را هفتم مرداد در برج آزادی تهران برگزار می‌کند. گروه «بادزنگ» یک گروه دو نفره مشهدی است که فرودین امسال، دومین آلبومش را با نام «دره خاموش» در فضایی نزدیک به الکتروراک منتشر کرد.

«بادزنگ» گروه دو نفره‌ای است که علیرضا احمدزاده و مسعود فیاض‌زاده آن را تشکل دادند. فضای آثار این گروه نزدیک به الکترونیک راک است که ترانه‌ها و بیشتر ملودی‌ها را علیرضا احمدزاده می‌نویسد و از طرف دیگر تنظیم و مهندسیِ قطعات را مسعود فیاض‌زاده انجام می‌دهد. تجربه‌های علیرضا از خاستگاه موسیقی کلاسیک و تحصیلات آکادمیک ریشه می‌گیرد. در سمت مقابل مسعود سال‌ها است که به شکل تجربی در سبک راک فعالیت می‌کند؛ از جمله فعالیت‌های او می‌توان به حضور در گروه «ماینس1» به عنوان پروژه اصلی و همکاری با گروه «بامیان»، هادی پاکزاد، حامد بهداد و… اشاره کرد.

در این کنسرت، علیرضا احمدزاده به عنوان آهنگساز و خواننده گروه حضور دارد و مسعود فیاض زاده به عنوان نوازنده گیتار الکتریک و تنظیم کننده، علی باغفر (درامز)، کسری سبکتکین (گیتار باس) و سیامک بغدادی (کیبورد) دیگر اعضای گروه در این کنسرت هستند.

گروه موسیقی «بادزنگ» هفتم مرداد ماه ساعت 21 در برج آزادی تهران، تازه‌ترین کنسرت خود را با اجرای آلبوم‌های «دره خاموش» و «دنیای ناتموم» برگزار می‌کند که برای تهیه بلیت می‌توانید به سایت ایران کنسرت مراجعه کنید.

منبع: موسیقی ما

(Visited 36 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *