نیما فاتحی: خواندن «ترانه های قدیمی» در روزهای سخت/ قدردان مردم هستیم

نیما فاتحی: خواندن «ترانه های قدیمی» در روزهای سخت/ قدردان مردم هستیم

نیما فاتحی رهبر گروه کُر «آوای ماهان» درباره ۲ روز برگزاری کنسرت «ترانه های قدیمی» در تالار وحدت تهران گفت:

این کنسرت ها بر اساس آثار خوانندگان و آهنگساز مطرح دنیای موسیقی پاپ – کلاسیک است. این کنسرت نسبت به اجراهای قبلی گروه دچار تغییرات زیادی شده که از آن جمله می توان به تغییر رپرتوار کنسرت، افزایش تعداد نوازندگان سازهای زهی، طراحی نور و لباس متفاوت اشاره کرد.

وی ادامه داد:

برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال روسیه تاثیر خود را روی تعداد مخاطبان کنسرت ها می گذارد، اما ما برنامه مان را طوری پیش بینی کرده بودیم که کنسرت پس از مسابقه تیم ملی فوتبال کشورمان با مراکش، اسپانیا و پرتغال باشد.

رهبر گروه کُر «آوای ماهان» با ابراز امیدواری از اینکه مخاطبان بتوانند شاهد کنسرتی جذاب با وجود برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال باشند، گفت:

ما می دانیم که این روزها شرایط اقتصادی در وضعیت مناسبی نیست به همین جهت باید از مردم صمیمانه قدردانی کرد که در این فضای بحرانی اقتصادی برای حمایت از موسیقی خوب به تالارهای اجرای کنسرت می آیند.

فاتحی تاکید کرد:

همین که مخاطبان در این شرایط اقتصادی برای شنیدن موسیقی اولویت قایل می شوند برای ما بسیار ارزشمند است و ما نیز به نشانه احترام سعی می کنیم شرایطی را فراهم کنیم که مخاطبان راضی باشند.

وی در معرفی گروه نوازندگان کنسرت پیش رو توضیح داد:

این کنسرت به سرپرستی ارکستر فرهاد میرمحمد صادقی، مدیریت تولید حسن جودکی و ارکستر بیست نفره موسیقی پاپ – کلاسیک شامل دانیال جورابچی، سامان بهشتی، علی خدیوی، پگاه هراتی، شایان دیانتی، فرهاد میرمحمدصادقی، آیدین شفایی، علیرضا مهدیزاده، حمید خسروشاهی، سیامک کریمپور، علی ضرابی، افشار حشمتیان، بابک میردادیان، رکسانا ریحانیان، آناهیتا ایزدی پارسا، علیرضا فواکهی، آرمین قضاتی، رائین نورانی، برهان همتی، همایون هاشم زاده، پدرام نیک نفس، محمد حقیقی، شهره خیری، حمید خسروشاهی و حضور افتخاری بابک صفر نژاد برگزار می شود. دنیا شجاع الدینی مدیر برنامه، حمید کریمی طراح لباس، صبا کسمایی طراح نور و مهدی حسین خانی طراح صحنه گروه اجرایی را تشکیل می دهند.

منبع: مهر

(Visited 52 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *