رونمایی از گروه جدید رضا صادقی با ۳ نوازنده خارجی

رونمایی از گروه جدید رضا صادقی با ۳ نوازنده خارجی

علی جعفری مدیر برنامه‌های رضا صادقی درباره برنامه‌های این خواننده گفت:

رضا صادقی در تیرماه امسال به طور متوالی در شهرهای مختلف کنسرت برگزار خواهد کرد. کنسرت ماکو 5 تیرماه و کنسرت تهران 27 تیرماه برگزار خواهدشد.

وی در همین راستا افزود:

دیگر کنسرت رضا صادقی نیز در شهرهای اصفهان، سنندج و صومعه سرا نیز برگزار می شود و درحال دریافت مجوز هستیم اما هنوز مجوز قطعی صادر نشده و به همین دلیل تاریخ برگزاری هیچکدام مشخص نیست.

مدیر برنامه‌های رضا صادقی درباره قطعه جدید این خواننده اظهار کرد:

سه شنبه هفته گذشته قطعه “دیوونه خونه” با ترانه مهدی ایوبی، موزیک بهداد ظهرانی و تنظیم شهریار علوی منتشر شد و قطعه بعدی یک ماه دیگر منتشر خواهد شد.

جعفری به گروه جدید رضا صادقی اشاره کرد و افزود:

رضا صادقی برای اولین بار است که سرپرستی ارکستر را برعهده گرفته است و اکثریت تنظیم قطعات با سلیقه او انجام شده که اتفاق جدیدی است و با خلاقیت‌ها و وسواسی که به خرج داده تنظیم‌های جالبی رقم خورده است.

وی ادامه داد:

در کنسرت تهران از گروه ارکستر جدید به رهبری رضا صادقی رونمایی خواهد شد که ۳ نوازنده خارجی نیز در این گروه حضور دارند. صادقی با این گروه در کیش، تاکستان و چند شهر دیگر روی صحنه رفته بود اما با کیفیت و آمادگی کامل و صد در صدی نبوده است اما این گروه در کنسرت تهران با صددرصد آمادگی و آنچه مورد نظر این خواننده است روی صحنه می‌روند.

جعفری درباره انتشار آلبوم توسط رضا صادقی خاطرنشان کرد:

در اواخر سال 97 یعنی یکی از ماه‌های دی یا بهمن آلبومی با نام “زندگی با آرامش” را در 10 قطعه و در فضایی متفاوت منتشر خواهیم کرد. اعضایی که در این آلبوم همکاری می‌کنند هنوز به طور قطع مشخص نشده‌اند و در حال بررسی شکل پخش آن هستیم.

منبع: میزان

(Visited 52 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *