رضا صادقی و خواندن تیتراژ پرطرفدار سریال دودکش/ همکاری خواننده سفیدپوش شده با آریا عظیمی نژاد

رضا صادقی و خواندن تیتراژ پرطرفدار سریال دودکش/ همکاری خواننده سفیدپوش شده با آریا عظیمی نژاد

تیتراژ سریال “دودکش” با صدای رضا صادقی از جمله آثار پرطرفداری است که با آهنگسازی دلنشین آریا عظیمی نژاد به خوبی توانست توجه علاقمندان عرصه موسیقی را به خود جلب کند.

ترانه تیتراژ سریال “دودکش” را روزبه بمانی سروده است و حاصل همکاری او با رضا صادقی و آریا عظیمی نژاد یک موسیقی مخاطب پسند شد به گونه‌ای که پس از پایان پخش این مجموعه نیز تیتراژ این سریال را مردم در دیگر مکان‌ها گوش می‌دادند و از شنیدن آن لذت می‌بردند.سریال “دودکش” به کارگردانی محمدحسین لطیفی و تهیه کنندگی زینب تقوایی در ماه رمضان سال ۱۳۹۲ از شبکه یک سیما پخش می‌شد.

این سریال، برای تعطیلات نوروزی سال ۱۳۹۲ تولید شده و قرار بوده در صورتی که سریال پایتخت آماده نشود، روی آنتن برود و پخش آن پس از تعطیلات نوروز نیز ادامه یابد. اما با آماده‌شدن آن سریال، شبکه یک با انجام تغییراتی در سریال دودکش، این سریال را برای ماه رمضان در نظر گرفت. سری دوم این مجموعه نیز در سال ۱۳۹۵ به نام سریال “پادری” به کارگردانی محمدحسین لطیفی ساخته شد.

سریال دودکش دربارهٔ دو خانواده است که زندگی ساده‌ای دارند و یک قالیشویی را اداره می‌کنند، اما هر بار ماجرا‌ها و مسایلی برای آن‌ها اتفاق می‌افتد؛ مثلاً کارگاه شان پلمپ می‌شود و یا ماشینشان توسط پلیس توقیف می‌شود و از جهت دیگر داماد آن‌ها نصرت مسائل مالی‌اش به دیوار خرده است و..

در این مجموعه تلویزیونی بازیگرانی همچون هومن برق نورد، سیما تیرانداز، بهنام تشکر، نگار عابدی، الناز حبیبی و امیرحسین رستمی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

منبع: میزان

(Visited 48 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *