«منو ببین» آخر رمضان می‌آید

«منو ببین» آخر رمضان می‌آید

مازیار سارمه در پایان ماه رمضان، تک‌آهنگ «منو ببین» را روانه بازار می‌کند.

«منو ببین» تازه‌ترین اثر با صدای مازیار سارمه و آهنگسازی و تنظیم یاسین هاشمپور به زودی منتشر و در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.

سارمه در این مورد گفت: قطعه «منو ببین»، تازه‌ترین اثر به آهنگسازی یاسین هاشمپور، پیانونوازی کیارش مقدم و خوانندگی من است که با ترانه‌ای از علی بحرینی به اجرا درآمده و به زودی منتشر خواهد شد. کارهای جدیدم در سال 97 به صورت تک‌آهنگ منتشر می‌شود که حاصل همکاری با هنرمندان و نوازندگان نامی کشور است.
او با توضیح این که در حال حاضر قصدی برای انتشار آلبوم ندارد، افزود: فضای امروز موسیقی با گذشته که یک خواننده آلبوم منتشر می‌کرد و اتفاق‌های خوبی هم در انتظارش بود، فرق کرده است. مردم امروزه از انتشار آلبوم استقبال نمی‌کنند. حدود 20 تا 30 اثر از خواننده‌های مطرح در هر روز وارد بازار موسیقی ایران می‌شود و این مسئله باعث شده است مردم رغبت زیادی به آلبوم نشان ندهند بنابراین تصمیم گرفته‌ایم که در بازه‌های زمانی نزدیک، قطعات جدید را با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر و به گوش مخاطبین برسانیم.
این خواننده که طبق برنامه‌ریزی‌ها، به زودی اولین کنسرت رسمی خود را روی صحنه خواهد برد، در این زمینه گفت: هیچ اتفاقی برای یک خواننده شیرین‌تر از این نیست که بتواند برای مخاطبینش اجرای زنده داشته باشد، به امید خدا قرار است این اتفاقِ شیرین، به زودی برای من بیفتد و بعد از چندین سال انتظار و پشت سر گذاشتن روزهای تلخ و شیرین، بالاخره بتوانم مخاطبینم را از نزدیک ببینم.
تازه‌ترین کار سارمه با ترانه‌ای از علی بحرینی، پس از اخذ مجوز از دفتر موسیقی وزارت ارشاد، اواخر ماه مبارک رمضان از طریق رسانه‌های معتبر از جمله سامانه ریتمو ritmo.ir منتشر می‌شود.
منبع: ایلنا
(Visited 45 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *