نازنین بیاتی وارد عرصه موسیقی شد

نازنین بیاتی وارد عرصه موسیقی شد

کنسرت خالی از شب – خالی از تو، با حضور حسین پرنیا و نازنین بیاتی اواخر هفته جاری در برج آزادی برگزار می شود.
کنسرت «خالی از شب – خالی از تو»، روز جمعه 21 اردیبهشت 1397 در سالن اصلی برج آزادی برگزار می شود. آهنگساز این اثر حسین پرنیا است و نازنین بیاتی گفتار و بازیِ این اثر را برعهده دارد. «خالی از شب خالی از تو» برای سنتور نوشته شده که روایتگرِ حالات درونی انسانی که خود را در تنهایی هایش مرور می کند. از زمانِ تولد تا لحظه مرگ .اضطرابی که همواره همراهِ اوست . حسین پرنیا علاوه بر آهنگسازی و نواختن سنتور در این کنسرت، کلام را هم سروده است.

حسین پرنیا از آهنگسازان و نوازندگان سرشناس موسیقی ایران است که از جمله آثار مهم او می توان به رقصانه با خوانندگی شهرام ناظری، گلپونه ها، رقص آشفته،با خوانندگی ایرج بسطامی پادشاه فصل ها، سوگ سپید ،بانوی خیال ، خشت های اصالت(برای خرابه های تخت جمشید)و به تماشای آنچه نیست اشاره کرد.

نازنین بیاتی از بازیگران عرصه سینما است که سابقه بازی در فیلم هایی مانند دربند، مردن به وقت شهریور، رخ دیوانه، آینه بغل، مغزهای کوچک زنگ زده و گلشیفته را دارد. بیانی در نخستین حضور سینمایی اش در فیلم دربند، نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر شد. او در همه پرسی از نویسندگان و منتقدان عرصه سینما به عنوان بهترین بازیگر جشنواره سی و یکم فیلم فجر انتخاب شد.

کنسرت خالی از شب خالی از تو در قالب پروژه موسیقی – تجربه برگزار می شود.

کارگردان این اثر ندا هنگامی است و تهیه کنندگی این اثر را یاسر یگانه برعهده دارد. کنسرت خالی از شب – خالی از تو، روز جمعه 21 اردیبهشت 1397 از ساعت 21:30 در سالن اصلی برج آزادی برگزار می شود.

منبع: موسیقی ما

(Visited 53 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *