اعتراض کیهان کلهر به قطع برق در کنسرت لیان

اعتراض کیهان کلهر به قطع برق در کنسرت لیان

در روزهای نوروز خبری منتشر شد که از ایجاد حاشیه برای برگزاری کنسرت محسن شریفیان در بوشهر روایت داشت. در این کنسرت و در میانه‌های اجرا برق سالن را قطع می‌کنند و همین مسئله حاشیه‌های زیادی ایجاد می‌کند. اکنون کیهان کلهر آهنگساز و نوازنده کشورمان نسبت به این واقعه واکنش نشان داده و با انتشار یادداشتی اعتراضش را بیان کرده است. در ادامه متن یادداشت کیهان کلهر را می‌خوانید:
خبر تاسف باریست که می‌بایست باعث شرمساری کسانی باشد که تحمل شادی مردم صبور و متین این کشور را ندارند، بله، قطعی غیر عادی برق و اینترنت شهر کلمه، از توابع استان بوشهر در حین اجرای کنسرت محسن شریفیان و گروه لیان! او دیشب در دیار خودش به دلیل قطع برقِ تمام شهر به دستور یکی از مقامات این شهرستان از ادامه کنسرت باز ماند و حتی حضور چند هزار نفری مردم علاقمندی که از شهرها و استان‌های مختلف ایران به قصد تماشای کنسرت به این استادیوم آمده بودند نتوانست باعث لغو خواسته آن “مسئول” شود. متاسفانه این هنرمند سالهاست که از جانب مسئولان رسانه و مقامات استان بوشهر مورد بی مهری و بی احترامی قرار گرفته؛ به‌ حدی که بردن نام او در رادیو و تلویزیون شهر متبوعش ممنوع است!
با خبر شدم زنان و مردان هنر دوست و علاقمند به‌دلیل قطع برق در تاریکی و بی نظمی با مشکلات فراوانی در حین جابجایی و بیرون رفتن از محوطه استادیوم مواجه شدند، جای بسی خجالت و سرافکندگی‌ست برای کسانی که هیچگاه جوابگوی خواست‌ها و نیازهای این مردم مظلوم و عالیقدر نبوده‌اند و از قرار قصد شنیدن اعتراضات آنان را نیز ندارند.
متاسفانه این اولین بار نیست که اعمال سلایق شخصی که زاده خودسری و ملوک الطوایفی در جای‌جای این مملکت است، صورت پذیرفته و متاسفانه آخرین بار نیز نخواهد بود.
این بار جامعه هنرمندان کشور نباید در مقابل چنین فجایع اسفباری سکوت کند، از آنجا که موسیقی‌دانان و هنرمندان ایران تشکل مستقل صنفی ندارند که قائدتا می‌بایست پیگیر چنین مسائلی باشد، نمایندگان استان بوشهر در مجلس و وزیر ارشاد و دیگر مسئولان شهر کلمه، باید مستقیماً جوابگوی مردم و جامعه هنری کشور باشند.
امیدواریم که این بار مسئولان خاطی شناسایی و مورد بازخواست قرار گیرند نه اینکه طبق معمول تقصیر متوجه عوامل خارجی و مظنونین همیشگی شود…

کیهان کلهر

 

منبع: تسنیم

(Visited 51 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *