اجرای علیرضا قربانی در «خانه آبی»

اجرای علیرضا قربانی در «خانه آبی»

علیرضا قربانی و پیمان خازنی در پروژه‌ای چندرسانه‌ای با عنوان «خانه آبی» همکاری کرده‌اند که حاصل آن در روزهای آینده منتشر می‌شود.

رضا موسوی (ایده‌پرداز پروژه‌ «خانه آبی») درباره این پروژه گفت: «خانه آبی» یک اثر متفاوت در کارنامه‌ی علیرضا قربانی است که براساس ایده‌ای از من و آهنگسازی پیمان خازنی شکل گرفته است.

او درباره حضور علیرضا قربانی در این پروژه تاکید کرد: شخصیت علیرضا قربانی به شدت هنرمندانه است و استعداد تولید آثار هنری متفاوت – منهای هنر خوانندگی – را دارد. احترامی که برای او قائل‌اند، محصول همین رفتار هنرمندانه و اخلاق اوست.

رضا موسوی که ایده‌پرداز این پروژه است، ادامه داد: صدای پرطنین و آرامش‌بخش قربانی این ایده را به من داد که  از زاویه‌ای دیگر به این صدا نظر کنم و به دنبال بهره‌وری دیگری از این صدا باشم. بیان گفتاری و بیان موسیقایی در صدای قربانی دو عرصه‌ متفاوت است. در واقع خوانندگی یکی از قابلیت‌های صدای اوست.

او در پایان، ضمن تشکر از تک تک عوامل این اثر، درباره‌ی پیمان خازنی گفت: هنگامی که ایده‌ی خانه‌ آبی به ذهنم رسید، پیمان خازنی بلافاصله در ذهنم آمد و پیشنهاد ساخت موسیقی این اثر را به او دادم. پیمان خازنی کار را جدی می‌گیرد و با کمترین حضور بیشترین تاثیر را دارد.

«خانه آبی» یک اثر چند رسانه‌ای است که در روزهای آینده بخش صوتی آن به‌طور رسمی منتشر می‌شود.

منبع: ایلنا

(Visited 58 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *