ارکستر سمفونیک تهران دیگر تنش و حاشیه ندارد

ارکستر سمفونیک تهران دیگر تنش و حاشیه ندارد

رضا مهدوی مجری کارشناس موسیقی «چشم شب روشن» یکشنبه شب میزبان شهرداد روحانی رهبر ارکستر سمفونیک تهران و مهمان او به علت از دست دادن دوست عزیزش، سیاه پوش بود.

مهدی در ابتدا به اجرای ارکستر سمفونیک تهران به رهبری روحانی در جشنواره موسیقی فجر اشاره کرد و گفت:

اجرای شما در جشنواره فجر خیلی مقتدرانه بود به طوری که حتی منتقدان نیز مجبور شدند سکوت کنند. این در حالی بود که ارکستر سمفونیک در دو الی سه سال گذشته دوران سختی را پشت سر گذاشت اما در جشنواره فجر نوازنده ها با عشق به رهبرشان نگاه می کردند و حاصل آن اجرای فوق العاده در جشنواره فجر بود. چه تمرینات و تلاش هایی برای این اجرای خوب انجام شد؟

روحانی در مقام پاسخ اظهار کرد:

حقیقت آن است که اجرا در جشنواره فجر ادامه روندی بود که از قبل برنامه ریزی کرده بودیم و ارکستر سمفونیک روندی رو به رشدی را بر اساس آن دارد طی می کند.

شهرداد ضمن تاکید بر اینکه مدیریت هنری ارکستر نیز بر عهده او است، گفت:

در حال حاضر مسئولیت هر دو بر عهده من است خیلی ها فکر می کنند چون تنش و حاشیه ای دیده نمی شود، مدیریت هنری بر عهده بنده نیست. البته وقتی با 70 الی 80 هنرمند کار می کنید، مطمئنا مسائل و حاشیه هایی پیش می آید اما باید با تجربه این مسائل را حل کنید. بسیار خوشحال هستم بگویم ارکستر سمفونیک تهران جو بسیار حرفه ای دارد زیرا نوازنده ها بسیار با علاقه کار می کنند هر چند همیشه کمبودها وجود داشته است.

منبع: فارس

(Visited 39 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *