آلبوم«هِنارس» حسین رضا منتشر خواهد شد

آلبوم«هِنارس» حسین رضا منتشر خواهد شد

آلبوم موسیقی «هِنارس» با آهنگسازی و صدای حسین رضا از خوانندگان موسیقی مقامی کشورمان با محوریت موسیقی لری به زودی در بازار موسیقی منتشر می شود. این آلبوم مشتمل بر ۹ قطعه به نام های «هنارس»، «آمان گلیا»، «میمنای»، «هرنگ»، «آواز گلارا»، «پلامار»، «چلسرو»، «چله بر» و «سار خس» توسط شرکت «نوای زاگرس لرستان» منتشر خواهد شد.
مرتضی خدایگان ترانه سرا، مهدی مرتضایی تنظیم کننده، همایون پشتدار نوازنده کمانچه آلتو، محمد ذوالنوری نوازنده تنبور، بابک پیمانی نوازنده تمبک و دف، رضا دربندی نوازنده تمبک و دف و دهل، بهزاد رواقی نوازنده تار و بم تار، احسان عبدی پور نوازنده سرنا، علیرضا عقیقی نوازنده عود، سالار غفاربجویی نوازنده ویولن سل، اشکان مرادی نوازنده کمانچه آلتو، مهدی مرتضایی نوازنده سنتور و مهرنوش مهرپویا نوازنده ویولا گروه اجرایی این آلبوم را تشکیل می دهند.
حسین رضا از جمله هنرمندانی که تاکنون در محضر استادانی چون محمدرضا شجریان و حمیدرضا نوربخش تعلیم دیده و با پیشکسوتانی چون مجید درخشانی و حسین پیرنیا به فعالیت پرداخته است. وی پیش از این آلبوم های دیگری را نیز منتشر کرده است که از جمله آنها می توان به «لحظه ناب» و «فانوس شب آغوش» اشاره کرد.

 

منبع: مهر

(Visited 38 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *