مراسم تجلیل از هنرمندان پیشکسوت متولد بهمن برگزار شد

مراسم تجلیل از هنرمندان پیشکسوت متولد بهمن برگزار شد

مراسم تجلیل و جشن تولد تعدادی از هنرمندان پیشکسوت متولد بهمن ماه از جمله داریوش طلایی، حسن ریاحی و سوسن اصلانی به همت موسسه هنرمندان پیشکسوت با حضور «مرضیه مرآت‌نیا» -مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور بانوان-، سیدعباس عظیمی مدیر عامل موسسه هنرمندان پیشکسوت و نیز جمعی از هنرمندان در مجتمع باغ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
«سیدعباس عظیمی» -مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت- در این مراسم با یادآوری اینکه امسال چهارمین سالی است که مراسم آیین و تجلیل از هنرمندان پیشکسوت برگزار می‌شود، به این مساله اشاره کرد که این اتفاق باعث ایجاد رابطه عاطفی این موسسه با هنرمندان شده است: «موسسه هنرمندان پیشکسوت بیش از 750 عضو دارد که اعضای جدید توسط شورای ارزشیابی هنرمندان بررسی و در صورت تراز اول بودن به موسسه معرفی شدند. این موسسه از سال 91 فعالیت خود را شروع کرد و به دنبال ساختمان و بودجه بودیم که امسال ساختمان جدید به موسسه هنرمندان پیشکسوت تعلق گرفت. موسسه هنرمندان پیشکسوت تنها نهادی است که تمام رشته‌های مختلف هنری را تحت پوشش دارد و به دلیل انرژی هنرمندان پیشکسوت، توانست با سرعت بیشتری پیشرفت کند و امیدواریم در آینده این موسسه برای هنرمندان جوان نیز فعال باشد. اکنون به رویدادهای اصلی موسسه نزدیک شده‌ایم و هدف این است که از تولید آثار هنری، هنرمندان پیشکسوت حمایت کنیم.»
محمدعلی لقاء، سید احمد مقامی، محمدعلی ساربان، فاطمه سیدناصری، قربانعلی اجلی، حسن ریاحی، بهمن عبدی، قباد شیوا، علی پرستار، سید جواد زیتونی، اکبر زنجان‌پور، بهمن کریمیان، محمد حسین عطاچیان، اکرم یکتا، ناصر آقایی، سوسن اصلانی، محمد سلحشور، رضا بانگیز، محمد شیری، عباس مستوفی الممالک و داریوش طلایی از جمله هنرمندان متولد بهمن ماه بودند که در این مراسم تجلیل شدند.

 

منبع: موسیقی ما

(Visited 47 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *