محمد علیزاده خود را دیوانه خطاب کرد/ کنسرت خواننده در شب تولدش

محمد علیزاده خود را دیوانه خطاب کرد/ کنسرت خواننده در شب تولدش

محمد علیزاده در شب کنسرتش که مصادف با شب تولدش بود، خود را دیوانه خطاب کرد.
روز گذشته ۲۳ دی و در چهارمین روز از سی و سومین جشنواره موسیقی فجر کنسرت محمد علیزاده خواننده پاپ کشورمان در سالن همایش ایرانیان راس ساعت ۱۹ برگزار شد.

محمد علیزاده در میان تشویق های مردم به صحنه آمد و در بدو ورود قطعه «برام عزیزه خاطرت» را اجرا و در حین خواندن همین قطعه سلام علیک مختصری با حضار کرد و سپس قطعه «برگرد» را خواند.

علیزاده پس از اجرای این قطعه گفت: یادی می کنم از خدای بزرگ، دوست داشتنی و مهربان من؛ خدایی که هر آنچه در زندگی به دست آورده ام از نگاه او و نفس او است به طوری که او اگر نفس ندهد نفس من نیز نیست.

وی افزود: خوشحالم در روز تولدم در خدمت تان هستم و امیدوارم امشب با هم کلی عشق کنیم و خاطره بسیاری بسازیم.

علیزاده پس از بیان این جملات قطعات «خستم» و «کجا میری» را در میان تشویق های مردم اجرا کرد و سپس در حالی که از مردم می خواست تا او را همراهی کنند، اظهار کرد: انرژی منفی در کنسرت من نباشد و همگی انرژی مثبت سمت من بفرستید.

پس از اجرای این قطعه حضار به طور مرتب تولد محمد علیزاده را به او تبریک می گفتند و او بابت این تبریک ها تشکر می کرد.

این خواننده پاپ ضمن تشکر از مردم عنوان کرد: عاقلان همیشه به فکر دو دوتا چهارتا کردن هستند و همیشه منافع خود را پیگیری می کنند ولی دم ما دیوانه ها گرم که نه حساب کتابی داریم و نه به دنبال منافع هستیم بلکه زندگی می کنیم و کاری نداریم که آدم ها چقدر به ما نفع می رسانند. با این وضعیت همه به ما می گویند شما دیوانه اید ولی من یقین دارم که خدا با دیوانه ها است نه با عاقل ها.

وی سپس بیان کرد «به افتخار دیوانه ها کف بزنید» و در ادامه قطعات «برادر» و «اولین باره» را اجرا کرد و گفت: وقتی برای شما می خوانم عشق می کنم.

این خواننده پاپ در ادامه اظهار کرد: بگذارید این موزیک را برای کسی بخوانم که اولین بار عاشقم کرد؛ به یاد دارم معلمی داشتم که یک بار یک سیلی به من زد و با همان سیلی مسیرم عوض شد، آن موقع ها من کلاس آواز می‌رفتم و فکر می کردم چه اتفاق بزرگی افتاده است اما این سیلی مسیرم را عوض کرد. آن موقع ها معلمم به من گفت محمد عاشقی کن زیرا کسانی که عاشقی نمی کنند زندگی شان چندان به درد نمی‌خورد.

وی توضیح داد: من و شما برای عشق به دنیا آمدیم و دیگر بقیه موارد چندان اهمیت ندارد بنابراین این موزیک را به افرادی که حال مان را عوض کردند تقدیم می کنم و سپس قطعه «عشقم این روزا» را خواند و پس از آن «بی حوصله» را اجرا کرد.

علیزاده پس از اجرای این قطعه گفت: به نظرم کسانی که از واژه عزیزم استفاده نمی کنند مریض هستند و در ادامه «خیلی خوشحالم» را با همراهی حضار اجرا کرد.

این خواننده عنوان کرد: در این کنسرت حضور پدر و مادرها را می بینم اصلا باید بگویم که من هم بچه ننه هستم.

وی بیان کرد: من در دنیای موزیک پُزی ندارم اما تنها پُزی که همواره می دهم این است که پدر و مادرها هم موزیک های من را گوش می دهند و هم به کنسرت های من می آیند.

علیزاده سپس قطعات «من تو رو دوست دارم» و «تو بری بارون» را خواند و گفت: خودم هم خبر نداشتم اما امشب مهمان ویژه ای دارم که از حضور او عشق کردم. باید بگویم که من تا سال ۷۷ موسیقی سنتی کار می کردم و بعد از آن وارد دنیای شلوغ پاپ شدم. در واقع خیلی چیزها از او یاد گرفتم اما قسمت نشد با او کار کنم. او کسی نیست جز محمدرضا چراغعلی.

علیزاده در ادامه قطعات «دل بی تو غم زده»، «تصمیمتو بگیر» و «فکرشم نکن» را خواند و اظهار کرد: تمام تلاشم این بود که این کنسرت و جشنواره موسیقی برایتان خاطره انگیز باشد.

وی در پایان قطعه «جز تو» را در میان استقبال مردم اجرا کرد.

منبع: مهر

(Visited 60 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *