حتما این متن را بخوانید

حتما این متن را بخوانید

کیهان کلهر متن و درخواست جالبی را در اینستاگرامش منتشر کرد.

دولت‌ها به زبان سیاست با هم سخن می‌گویند؛ ملت‌ها اما، با زبان صداقت. زبانی از جنس فرهنگ، صلح و دوستی. به همین خاطر تاریخ فرهنگ و هنر جهان، صادق‌ترین راوی رنج‌ها و شادی‌های ملت‌هاست.

.

ما اهالی فرهنگ و کنشگران مدنی ایران برآنیم با کلامی ورای زبان ناکارآمد سیاست با شما مردم جهان سخن بگوییم:

بار دیگر تحریم‌های دولت امریکا علیه ایران آغاز شد؛ اما خام‌اندیشانه است بپنداریم که نتیجه‌ی اعمال این تحریم‌ها دستیابی به حقوق شهروندی و حقوق بشر، بهره‌مندی از مواهب آزادی و بهبود شرایط زندگی برای ملت ایران است. ملت ایران، تنها تاوان این تحریم‌ها را خواهد داد. .

سیاست‌گزاران دیر یا زود می‌روند، اما فجایع حاصل از عملکرد غلط آنها جهانی را می‌سازد که ما و شما و فرزندان‌مان در طول تاریخ پیش رو، دست به گریبان کابوس آن خواهیم بود.

.

هم‌صدایی ما و شما در هر گوشه از جهان و توجه دادن به نتایج فاجعه‌بار شرایط تحمیل شده بر ملت ایران، می‌تواند سیاست‌گزاران و سیاست‌های غیرانسانی‌شان را متوقف کند.

.

با ما هم صدا شوید.

.

. “در برابر #تحریم با ما هم صدا شوید”

نخستین امضاکنندگان:

اصغر فرهادی (فیلمساز)، بهمن فرمان‌آرا (فیلمساز)، کیانوش عیاری (فیلمساز)،حسین علیزاده (موسیقیدان)، #کیهان_کلهر (موسیقیدان)، مجتبی میرتهماسب (فیلمساز)، لیلی گلستان (نویسنده و مترجم)، رخشان بنی‌اعتماد (فیلمساز)، پری صابری (نویسنده و کارگردان تئاتر )، فریده غیرت (وکیل)، بهمن کشاورز (وکیل)، سیف‌الله صمدیان (عکاس و فیلمساز)، خسرو سینایی (فیلمساز)، فرح اصولی (نقاش)، داوود موسایی (ناشر)، لیلی ارشد (فعال مدنی)، شمس لنگرودی (شاعر)، فرهاد توحیدی (فیلمنامه‌نویس)، نغمه ثمینی (فیلمنامه‌نویس)، فیروزه صابر (فعال مدنی)، سهراب مهدوی (مترجم)، مژگان جمشیدی (روزنامه‌نگار)، مینا اکبری (روزنامه‌نگار)، علی بوستان (گرافیست) و …

.

دوستان عزیز، در صورت تمایل علیه تحریم‌ها با ما هم‌صدا شوید! لینک:

https://goo.gl/ujmHx8

#همصدایی_دربرابر_تحریم

#نه_به_تحریم_دارو

منبع: ریتمو

(Visited 19 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *