کنسرت گروه آلترناتیو راک «ماینِس وان» برگزار می‌شود

کنسرت گروه آلترناتیو راک «ماینِس وان» برگزار می‌شود

گروه آلترناتیو راک Minus1 (ماینس وان) تازه‌ترین کنسرت خود را روز پنجشنبه 8 آذر در سالن ایوان شمس روی صحنه می‌برد. این گروه که دی ماه گذشته دومین آلبوم رسمی خود را با عنوان «برای زندگی» منتشر کرد، در کنسرت پیش‌رو به اجرای قطعات آن و آلبوم «علم باران» می‌پردازد.

بیش از ۱۰ سال از فعالیت اعضای گروه مشهدی ماینس وان می‌گذرد و بهمن سال گذشته بالأخره به صورت رسمی در ایران روی استیج رفتند. ماینس وان که دو آلبوم غیر رسمی یعنی «حس لعنتی» و «گوزن‌های شمالی» را در کارنامه داشتند، سال 94 توانستند آلبوم «علم باران» را به شکل رسمی منتشر کنند و دی‌ماه سال گذشته هم آلبوم جدیدشان به نام «برای زندگی» را منتشر کردند.

گروه ماینس وان توسط مسعود فیاض‌زاده‌، شکل گرفت که تنظیم‌کننده آلبوم‌های محسن نامجو (جبر جغرافیایی)‌، هادی پاکزاد و… هم هست. او که عضوی از گروه «ماد» (گروهی که می‌توان گفت ریشه‌ای برای موسیقی راک در مشهد بود) بوده، بعد از آن، به همراه علی باغفر پایه ثابت اکثر جریان‌های موسیقی راک در مشهد بوده‌ است.

مسعود فیاض‌زاده (گیتار الکتریک)، شهرام شقایق، سعید فیاض‌زاده (گیتار باس)‌، حامد مبرز (خواننده)‌، علی باغفر (درامز)‌ و سیامک بغدادی (خواننده، گیتار الکتریک) اعضای گروه «ماینس وان» هستند.

بلیت‌فروشی کنسرت این گروه از روز سه‌شنبه 15 آبان آغاز شده و علاقه‌مندان برای تهیه بلیت اجرا که ساعت 21 هشتم آذر برگزار می‌شود، می‌توانند به سایت TIKOOKمراجعه کنند.

(Visited 24 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *