میلاد درخشانی با قطعات باکلام جدید روی صحنه می‌رود

میلاد درخشانی با قطعات باکلام جدید روی صحنه می‌رود

میلاد درخشانی، روز جمعه نهم آذر با اجرای قطعات باکلامش، در سالن ایوان شمس روی صحنه می‌رود و به این ترتیب علاوه بر اجرای قطعات خاطره‌انگیزش، تعدادی از آهنگ‌هایش را هم برای اولین‌بار اجرا می‌کند.

درخشانی، کنسرت باکلامش را طی دو نوبت در سال جاری روی صحنه برده و قرار است با قطعاتی از آلبوم‌های «اشارات نظر» و «حرف بزن» با مخاطبانش دیدار کند. می‌گوید علاوه بر قطعاتی نظیر اشارات نظر و حرف بزن، تعدادی آهنگ هم برای اولین‌بار اجرا می‌شوند؛ مثل «فریاد» و همچنین قطعه‌ای به نام «داغ‌ترین تشنگی» که قرار است به زودی منتشر شود و امیدوارم مجوزش تا زمان کنسرت صادر شود. آهنگسازی، تنظیم و نوازندگی تمام سازهای این قطعه را خودم انجام داده‌ام و ترانه آن از سروده‌های احمد صاحبی کلات است. این آهنگساز سال گذشته دومین آلبوم باکلامش با نام «حرف بزن» را منتشر کرد که برایش موفق به دریافت جایزه بهترین آهنگسازی از جشنواره موسیقی فجر شد.

پاشا هنجنی در این کنسرت او را همراهی نمی‌کند و باقی اعضای گروه را هم رضا تاجبخش (پیانو)، پدرام درخشانی (سنتور)، کسری سبکتکین (گیتارباس)، امین طاهری (درامز)، طاها مظاهری (گیتار) و امیرعلی رحمانی (پرکاشن) تشکیل می‌دهند. پدرام درخشانی هم همانند دیگر کنسرت‌های برادرش، با اجرای چند قطعه از ساخته‌های خود، چند دقیقه‌ای را روی استیج به سنتورنوازی اختصاص می‌دهد.

منبع: موسیقی ما

(Visited 15 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *