کنسرت چهره‌های جدید در آینده ای نزدیک

کنسرت چهره‌های جدید در آینده ای نزدیک

محمد حاتم‌پور تهیه‌کننده و مدیرعامل شرکت “آوای فروهر” در تشریح برنامه‌های این شرکت توضیح داد:

ما بعد از ماه صفر برنامه شلوغی داریم که تا انتهای اسفندماه ادامه خواهد داشت.

او ادامه داد:

بهنام بانی بعد از تور کنسرت خارج از کشور، در آبان ماه کنسرت‌های خود در شهرستان‌ها را شروع می‌کند. او روز 21 آبان در سالن ماریانا در شهر مرند، 22 آبان در سالن آزادی در شهر مراغه و 28 آبان در سالن تلاش در شهر کرمان روی صحنه خواهد رفت. این هنرمند همچنین شش آذر در سالن همایش‌های برج میلاد تهران در دو سئانس میزبان هوادارانش خواهد بود.

این تهیه‌کننده اضافه کرد:

در ادامه در روز هفتم آذر، علیرضا طلیسچی در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه خواهد رفت. همچنین بابک جهانبخش 22 آذر اجرای خود را در برج میلاد در دو سئانس خواهد داشت. دنگ شو نیز در همین ماه در تهران روی صحنه می‌رود.

حاتم‌پور تاکید کرد:

در دی‌ماه کنسرت محسن یگانه به‌علاوه بهنام بانی و مازیار فلاحی را در سالن همایش‌های برج میلاد خواهیم داشت. در ماه اسفند نیز تمام افرادی که پیش‌تر ذکر کردم در تهران اجرا خواهند داشت. در این میان برنامه شهرستان‌ها نیز در اکثر شهرهای ایران با این چهره‌ها ادامه خواهد داشت.

حاتم پور در ادامه به تشابه اسمی با یک شرکت و برگزاری یک دوره آموزشی اشاره کرد و گفت:

چند روز پیش خبری را خواندم که در آن‌ یک شرکت همنام شرکت ما اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی برای یکی از موسیقی‌دان‌ها کرده است که برایم جای تعجب داشت چرا که شرکت “آوای فروهر” برند و لوگو خود را از سال‌ها پیش ثبت کرده و این مسئله اگر ادامه پیدا کرده و تصحیح نشود با شکایت و پیگیری وکیل شرکت ما همراه خواهد بود.

این برنامه‌گذار درباره دیگر برنامه‌های شرکت گفت:

علیرضا پویان، کیوان رضایی و ایهام باند از جمله افراد و گروه‌های جدید “آوای فروهر” هستند که به‌زودی از آن‌ها اخبار بیشتری خواهید شنید. مطمئنم آینده خوبی در انتظار آن‌هاست.

منبع: هنرآنلاین

(Visited 18 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *