آلبوم «overture» منتشر می‌شود

آلبوم «overture» منتشر می‌شود

نخستین آلبوم رسمی «سالار زمانیان» به نام «overture» اوایل زمستان روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

پس از کنسرت 17 مرداد سالار زمانیان و «شهریار ایمانف» در تالار وحدت این نوازنده و آهنگساز در صدد انتشار آلبوم و آثار رسمی خود است و نخستین مجموعه از آثار این هنرمند با آهنگسازي براي تار و كوارتت زهي و پيانو در آخرین مراحل تولید خود است.

سالار زمانیان درباره انتشار آلبوم خود معتقد است:

برخي از قطعاتي است كه در كنسرت خودم در تالار وحدت ١٧ مرداد تالار وحدت به همراه نوازنده ي شهير آذربايجان روی صحنه رفت در اين آلبوم شنيده مي‌شود كه تنظيم آن به عهده‌ خودم است.

وی درباره انتخاب نام «overture» برای این آلبوم نیز گفت:

اورتور يا گشايش به مقدمه موسيقي مي‌گويند و استعاره‌اي از اولين آلبوم است كه مطلع آلبوم هاي بعدی من‌اند. تهیه و تولید اين آلبوم كاملا به صورت مستقل و بدون هيچ حمايتي انجام شده و ضبط و انتشار چنين آثاري هزينه و زحمت‌هاي بسياري دارد. در اين البوم و آثار بعدی با نوازنده‌هاي شاخص موسيقي همكاري مي‌كنم که از جمله آنها می‌توانم به بهنام ابوالقاسم، آتنا اشتياقي ، نگار نوراد،علي جعفري پويان، امين غفاري، تينا جامه گرمي، نيما زاهدي، سهراب برهمندي، ميثم مروستی و… اشاره کنم.

گفتنی‌است سالار زمانیان به صورت همزمان مشغول ضبط دو آلبوم ديگر است كه يكي از آنها كنسرتو براي تار و اركستر زهي است و بعد از آلبوم اُورتور روانه‌ي بازار موسیقی خواهد شد.

آلبوم «overture» اوايل زمستان منتشر می‌شود.

منبع: موسیقی ما

(Visited 19 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *