ستار اورکی کار نیمه‌تمام ناصر چشم‌آذر را تمام کرد

ستار اورکی کار نیمه‌تمام ناصر چشم‌آذر را تمام کرد

«ستار اورکی» ساخت موسیقی فیلم سینمایی «مِشمِشه» به نویسندگی و کارگردانی «شاهد احمدلو» را که طنزی اجتماعی است، به پایان رساند؛ ساخت موسیقی این فیلم که قرار بود توسط زنده‌یاد ناصر چشم‌آذر انجام شود پس از درگذشت این هنرمند در نهایت به ستار اورکی سپرده شد.

تدوین، صداگذاری و میکس فیلم هم به ترتیب توسط کاوه ایمانی و سامان شهامت به پایان رسیده و این روزها مراحل فنی تصحیح نور، رنگ و جلوه‌های ویژه بصری توسط علی تصدیقی در سییرا استودیو در حال انجام است.

خبر دیگر درباره ساخته جدید احمدلو، گویندگی ناصر طهماسب دوبلور و گوینده پیشکسوت سینما و تلویزیون روی یکی از شخصیت‌های این فیلم است. طهماسب در «مِشمِشمه» جای شخصیت یک تهیه‌کننده که در طول فیلم هیچ تصویری از او نمی‌بینیم و فقط صدای وی شنیده می‌شود، صحبت کرده است.

پوریا شکیبایی، سحر صباغ‌سرشت، بابک نوری، احمد یاوری‌شاد، محسن دلیخون، شهریار حیدری، بهناز توسلی، نسیم فروغ، مهران آتش‌زای، احسان بابازاده، فرید شهریاری، همراه با هنرمندان نوجوان رعنا چشم‌آذر و امین علی شهسواری، و (با حضور) محمدرضا داودنژاد، فاطمه شکری و حسن رضایی بازیگران این فیلم هستند.

«مِشمِشه» یک طنز موقعیت است و داستان یک گروه فیلمبرداری را روایت می‌کند که در حال ساخت فیلمی هستند. آنان برای چند سکانس از فیلم به یک خر احتیاج دارند و همین امر کل گروه را با ماجراهای مختلفی مواجه می‌کند…

منبع: موسیقی ما

(Visited 25 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *