ترافیک کنسرت ها در روز های قبل از ایام محرم

ترافیک کنسرت ها در روز های قبل از ایام محرم

این روزها سالن های اجرای کنسرت مملو از جمعیت برای اجرای کنسرت هستند و به همین دلیل حالا در سالن همایش های هتل اسپیناس پلاس هم کنسرت برگزار می شود. در ادامه برنامه کنسرت های مرداد و شهریور 97 تهران را مشاهده می کنید.

 

کنسرت های پاپ
علیرضا طلیسچی بیست و پنجم مرداد ماه دو سانس در مرکز همایش‌های برج میلاد کنسرت برگزار می کند. این آخرین کنسرت طلیسچی در پیش از محرم ۹۷ است.

پازل بند گروه دیگری است که همان روز در سالن میلاد نمایشگاه دو سانس میزبان طرفدارانش است؛ همچنین گروه‌ هاگ 20:30 در تاریخ 25 مرداد در برج آزادی میزبان علاقه‌مندان خواهند بود. مجتبی شاه علی و شهرام شکوهی به ترتیب در سالن ایرانیان و سالن همایش های وزارت کشور به روی صحنه می روند.

شهرام شکوهی کنسرت متفاوت و پرحاشیه را برگزار خواهد کرد؛ چرا که بلیت فروشی این کنسرت با شیوه‌ای متفاوت اجرا شد. تمامی بلیت های این کنسرت با قیمت ۴۰، ۵۰ و ۶۰ هزار تومان که بسیار ارزان تر از دیگر کنسرت ها است فروخته شد و فروش بلیط به پایان رسیده است.

مهدی یراحی هم جمعه ۲۶ مرداد در دو سانس بعد از ظهر و شب در سالن همایش‌های برج میلاد به روی صحنه می رود. گروه ماکان بند که پیش از این شش سانس اجرا کرده بودند، جمعه در دو سانس بعد از ظهر و شب میزبان مخاطبانشان هستند که البته بلیت فروشی این کنسرت هم به پایان رسیده است.

 

کنسرت آذربایجانی علی پرمهر ۲۶ مرداد در سالن همایش‌های ایرانیان میزبان علاقمندان است. بیست و نهم مرداد در دو سانس بعد از ظهر و شب سامان جلیلی پس از مدت‌ها دوری از استیج و خوانندگی کنسرت برگزار می کند.

محسن یگانه که از جمله فعالان موسیقی پاپ است و طرفداران فراوانی هم دارد، بیست و نهم، سی ام و سی و یکم در سالن میلاد نمایشگاه کنسرت برگزار می‌کند که بلیت کنسرت هر سه روز به پایان رسیده است.

کنسرت نوستالژی رضا یزدانی در برج میلاد سی‌ام مرداد ماه برگزار می‌شود؛ مدت هاست که بلیت فروشی این کنسرت آغاز شده، اما هنوز به اتمام نرسیده است.

مهران مدیری سی و یکم مرداد در برج میلاد کنسرتی را برگزار می کند که مدت‌هاست حواشی را در پی داشته است. پیش از این اسامی ارکستر و تهیه کننده این خواننده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون منتشر شده بود. با توجه به استقبال مخاطبان به نظر می‌رسد که فقط پس از چند ساعت از آغاز بلیت فروشی، تمام بلیت های این کنسرت هم فروخته شده است.

کنسرت مهران مدیری آخرین کنسرتی است که به جدول بلیت فروشی رسید. امید حاجیلی هم آخرین کنسرت‌های تابستانش را در دو روز یکم و دوم شهریور به روی صحنه می برد. این اجرا در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی اجرا می شود. اجرای مازیار فلاحی هم دوم شهریورماه در برج میلاد انجام می شود.

 

گروه کالیبر هم در همان روز برج آزادی را محل اجرای کنسرت شان قرار دادند.

بهنام بانی سوم و چهارم شهریور در برج میلاد با دو سانس به روی صحنه می‌رود. گروه موسیقی صنم پاشا که ویژه بانوان است در فرهنگسرای نیاوران کنسرت برگزار می کند.

اشوان در همان تاریخ کنسرتش در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی را برگزار می‌کند. کنسرت پیانوی جاودانه‌های پاپ که پیش از این هم اجرا شده بود، ششم شهریورماه بار دیگر به روی صحنه می‌رود.

فرزاد فرزین هفتم و هشتم شهریور در برج میلاد میزبان طرفدارانش است. رستاک حلاج ۷ شهریور در نمایشگاه بین المللی روی استیج می رود. اجرای بعدی در برج آزادی و برای گروه هومن اژدری است.

محسن یگانه و بابک جهانبخش هر دو دهم شهریور، به ترتیب در برج میلاد و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه می روند.

هوروش بند یازدهم شهریور در هتل اسپیناس و گروه چارتار دوازدهم شهریور در همان مکان کنسرت برگزار می‌کنند. این دو نخستین اجراها در هتل اسپیناس هستند.

محمدرضا گلزار هم بعد از مدت‌ها سیزدهم شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی میزبان طرفدارانش است. رحیم شهریاری پانزدهم شهریور در برج میلاد آخرین کنسرت را پیش از آغاز محرم به روی صحنه می برد.

 

کنسرت های بخش سنتی، کلاسیک و تلفیقی
در بخش کنسرت‌های سنتی، کلاسیک و تلفیقی گروه نقش در تالار رودکی بیست و پنجم مرداد ماه روی صحنه می رود. گروه کر کودک ناردان بیست و ششم مرداد در برج آزادی کنسرت می گذارد. گروه فاخته و اشکان کمانگری بیست و ششم مرداد در تالار وحدت کنسرت می گذارد.

تالار وحدت همچنین در تاریخ 29 مرداد میزبان ارکستر ملی ایران با رهبری میهمان اسماعیل واثقی و امیر محمد تفتی است؛ همچنین شهرداد روحانی همراه با ارکستر سمفونیک تهران سی ام و سی و یکم مرداد در تالار وحدت کنسرت برگزار می‌کند که بلیت های این کنسرت هم فروخته شده است.

سومین فستیوال شب‌های موسیقی در سالن استاد جلیل شهناز میزبان کنسرت پویا نیکپور است. کنسرت گروه ارنواز ۱۹ شهریورماه در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود. دوم شهریورماه گروه بانوان مستور و گروه حرکت ماهرویان ویژه بانوان در فرهنگسرای نیاوران اجرا می‌کنند. گروه کوارتت در تالار رودکی چهارم شهریور ماه میزبان علاقمندان هنر اول هستند. گروه موسیقی ترنگ پنجم شهریور ماه در تالار وحدت اجرای کنسرت دارند.

گروه زمزمه مهتاب در فرهنگسرای ارسباران هفتم شهریورماه کنسرت می‌گذارد. همان تاریخ در فرهنگسرای نیاوران گروه کوچی به روی صحنه می‌رود. گروه موسیقی تنبور نوازان حافظ ۸ و ۹ شهریور ماه در سالن استاد جلیل شهناز به روی صحنه می‌رود. ارکستر ملی ایران به رهبری میهمان هشتم شهریور ماه در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود.

 

کنسرت ارکستر کوبه‌ای کودک سفید کوب در سالن سوره 10 شهریور ماه اجرای کنسرت دارد. ارکستر سازبند ۱۳ شهریور ماه در برج آزادی کنسرت می‌گذارد. گروه آیان ۱۳ شهریور در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود. سالار عقیلی و مهیار علیزاده چهاردهم شهریور ماه در هتل اسپیناس کنسرت برگزار می‌کنند.

کنسرت ارکستر اقوام ایرانی ۱۴ شهریور در تالار وحدت برگزار می شود. گروه حال خاطرات پراکنده در برج آزادی کنسرت می گذارند. گروه موسیقی عشاق شانزدهم شهریور ماه در سالن سوره، آخرین اجرای بخش تلفیقی کلاسیک و سنتی را اجرا می‌کند.

گفتنی است؛ 72 کنسرت در شهرستان ها روی صحنه می روند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

(Visited 57 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *