اشرف زاده: برخی تهیه‌کنندگان موجب خدشه در موفقیت یک خواننده می‌شوند

اشرف زاده: برخی تهیه‌کنندگان موجب خدشه در موفقیت یک خواننده می‌شوند

حجت اشرف زاده خواننده موسیقی پاپ در خصوص آخرین فعالیت های خود گفت:

آخرین قطعه‌ای که تولید کرده‌ام نامش “بی خبر از تو” است، این قطعه در برنامه بسیار خوب “شبی با عبدی” که توسط هنرمند پیشکسوت اکبر عبدی در شبکه نسیم اجرا می‌شود روی آنتن می‌رود.

وی ادامه داد:

کارهای دیگری نیز در دست تولید دارم که کماکان با نظم آرامش آنها را پیش می برم و ترجیح می‌دهم فعلا در مورد نام و محتوای این قطعات صحبتی نکنم.

خواننده قطعه ماه و ماهی در خصوص تعجیل برخی خوانندگان در تولید آثار متعدد و صدمه‌ای که این روند می تواند به کارشان بزند تصریح کرد:

ایرادی که در این خصوص وجود دارد برگرفته از عملکرد نادرست برخی تهیه کنندگان است که بعضا فرآیند تولید و پخش یک اثر برای خواننده‌های جوان را رقم می زنند و این موضوع به دلیل برگزاری کنسرت های متعدد است.

وی ادامه داد:

ممکن است یک خواننده در طول یک سال تا یک سال و نیم، تعداد زیادی کنسرت اجرا کند و فروش بسیار خوبی هم داشته باشد اما به طور جدی می توانم بگویم این موفقیت نیست بلکه این دوستان حیف می شوند، چرا که با وجود صداهای خوب و کاراکترهای جذابی که دارند به دلیل مدیریت غلط برخی تهیه کنندگان، بیش از حد در معرض دید مخاطب قرار می‌گیردند و این باعث می‌شود جذابیت خود را از دست داده و کنار گذاشته شوند و در این میان تنها تهیه کننده است که سود خود را برده و دیگر نگران مسئله‌ای نیست.

اشرف زاده بیان کرد:

البته نمی‌توان گفت این حرکت از سوی تهیه کنندگان سوء‌استفاده است، بلکه تنها استفاده‌ای است که این دوستان از به شهرت رساندن برخی از خوانندگان به دست می آورند، در این میان خواننده است که باید بداند هر پیشنهاد و هر برنامه‌ای که به وی پیشنهاد می شود را نباید بپذیرد و هرکاری را نخواند و با تامل بیشتری کار کند، چراکه کار خوب قطعا شنیده خواهد شد.

این خواننده در خصوص کنسرت های خود بیان کرد: در این مدت ۲ الی ۳ بار برنامه ریزی‌هایی برای برگزاری کنسرت داشته‌ایم که به دلایل مختلف به نتیجه نرسیدیم به همین خاطر تصمیم گرفتیم برگزاری کنسرت هایم را به تعویق بیندازیم اما به طور قطع قبل از ماه محرم چند کنسرت در استان‌ها و پس از ماه محرم و صفر در تهران نیز کنسرت خواهم داشت.

منبع: میزان

(Visited 32 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *