اولین کنسرت آلبوم «این سمت» با صدای کیان پورتراب

اولین کنسرت آلبوم «این سمت» با صدای کیان پورتراب

کیان پورتراب اردیبهشت سال جاری، نخستین آلبوم مستقلش را بعد از جدایی از «کامنت» منتشر کرد و حالا قرار است، هشتم شهریور نخستین اجرای این آلبوم را با نام «این سمت» در فضای باز کاخ نیاوران روی صحنه ببرد.

پورتراب سال 95 در جشنواره موسیقی فجر تعدادی از قطعات آلبومش را پیش از انتشار اجرا کرده بود و حالا به شکلی متفاوت و با حضور نوازندگانی از جمله کسری سبکتکین (گیتارباس)، امین طاهری (درامز)، علی الماسی (گیتار)، علیرضا ریاضی (کیبورد) و اشکان صدیق آذر (ماشین درام) تمام قطعات آلبوم «این سمت» را اجرا می‌کند.

این آلبوم شامل سیزده قطعه در فضای موسیقی الکترونیک و امبینت است که با ترکیب صداهای الکترونیک و مدرن با آواها و کلام فارسی تجربه متفاوتی از موسیقی را رقم زده است.

علاوه بر این، کیان پورتراب و میلاد درخشانی سه سال پیش همکاری مشترکی در قطعه «بشنو» از آلبوم «اشارات نظر» داشتند که در این کنسرت هم آن را با یکدیگر اجرا خواهند کرد.

نخستین اجرای آلبوم این سمت با صدای کیان پورتراب، هشتم شهریور در فضای باز مجموعه فرهنگی تاریخی کاخ نیاوران برگزار می‌شود که علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت Tik8 مراجعه کنند.

منبع: موسیقی ما

(Visited 30 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *