کنسرت و آلبوم جدید پویا نیک‌پور در راه است

کنسرت و آلبوم جدید پویا نیک‌پور در راه است

پویا نیکپور (آهنگساز، تنظیم‌کننده و نوازنده) روز چهارشنبه 31 مرداد، در قالب فستیوال «شب‌های موسیقی»  قطعاتی از مجموعه آلبوم‌هایش یعنی «راه بی‌پایان»، «خارج از تصور» و «صدای سکوت» را در قالب بخش‌هایی متنوع اجرا می‌کند.

این کنسرت که در قالب یک پرفورمنس برگزار می‌شود در چند بخش از جمله تک‌نوازی پیانو، تک‌نوازی پیانو و آواز پویا نیک‌پور و همچنین یک کوارتت زهی به سرپرستی علی جعفری‌پویان اجرا خواهد شد.

علاوه بر آن، این هنرمند یک آلبوم اینسترمنتال با نام «پویا نو» در دست انتشار دارد و قرار است آن را به‌زودی منتشر کند. او در این آلبوم قطعاتی از آلبوم «صدای سکوت» را به‌صورت ارکسترال اجرا کرده‌ و درواقع کلاژی از کارهای قبلی خود اوست که قطعات پیانویی برای ارکستر تنظیم شده‌اند. او در این آلبوم از سازهای پیانو، گیتار، درامز، کمانچه و… استفاده کرده و با هنرمندانی نظیر علی جعفری‌پویان، احسان نی‌زن، سهراب برهمندی همکاری داشته است.

فستیوال «شب‌های موسیقی» با همکاری خانه هنرمندان و موسسه فرهنگی هنری آوای حنانه برگزار می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت این کنسرت‌ها که ساعت 20 برگزار می‌شود، به سایت ایران کنسرت یا گیشه خانه هنرمندان مراجعه کنند.

منبع: موسیقی ما

(Visited 40 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *