بهزاد عبدی آهنگ‌ساز فیلم «ضربه فنی» شد/ ضبط موسیقی با حضور 40 نوازنده

بهزاد عبدی آهنگ‌ساز فیلم «ضربه فنی» شد/ ضبط موسیقی با حضور 40 نوازنده

بهزاد عبدی آهنگ‌ساز شناخته شده سینمای ایران موسیقی فیلم سینمای «ضربه فنی» به کارگردانی غلامرضا رمضانی را می‌سازد.

بهزاد عبدی آهنگساز گفت:

فیلمبرداری فیلم سینمایی ضربه فنی به کارگردانی غلامرضا رمضانی و تهیه‌کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به تازگی در تهران به پایان رسیده وهمزمان با آغاز مراحل فنی، ساخت موسیقی فیلم هم آغاز شده است.

این آهنگساز درباره دلایل پذیرش ساخت موسیقی فیلم «ضربه فنی» گفت‌:

فیلم «ضربه فنی» به نوعی یک فیلم اکشن نوجوانانه و با محتوای انسانی است و موسیقی که ساخته می‌شود نیز باید با فضای فیلم هماهنگ باشد.

عبدی با اشاره به اینکه قبل از ساخت موسیقی، فیلم را دیده است، افزود:

فیلم از ساختار خوبی برخوردار است و من نیز همه تلاشم را می‌کنم تا موسیقی مناسب و خوبی برای فیلم بسازم که به محتوای فیلم نزدیک باشد.

وی ادامه داد:

غلامرضا رمضانی کارگردان خوبی است و مطمئن هستم که فیلم موفقی خواهد بود و با مخاطبان نوجوان و بزرگسال ارتباط برقرار خواهد کرد.

عبدی با تاکید بر اینکه موسیقی این فیلم توسط ارکستر ملی اوکراین ضبط می‌شود، گفت‌:

قرار است حدود 40 نوازنده در ساخت این موسیقی ما را همراهی کنند و بیشتر از نوازندگان سازهای زهی و کوبه‌ای استفاده می‌کنیم.

فیلم «ضربه فنی» درباره محمد شاگرد درس‌خوان و خوبی است که یکی از شاگردان مدرسه مزاحم او می‌شود. در این میان محمد با یکی از شاگردان مدرسه به نام امیر که ورزش‌کار است، آشنا می‌شود و این آشنایی سرنوشت متفاوتی را برای هر سه نفر آنها به دنبال دارد و…

در این فیلم نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، درسا بختیار و ملیحه کیا به عنوان بازیگر نقش‌آفرینی می‌کنند.

فیلم سینمایی «ضربه فنی» به کارگردانی ناصر غلامرضایی و به تهیه کنندگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مشارکت بنیاد سینمایی فارابی ساخته شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران

(Visited 33 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *