کنسرت «علی محمدی» با اجرای آلبوم «نه و هرگز» برگزار شد

کنسرت «علی محمدی» با اجرای آلبوم «نه و هرگز» برگزار شد

کنسرت علی محمدی، ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ با رونمایی از آلبوم «نه و هرگز» در تالار فرشچیان استان اصفهان برگزار شد.

«تو را در ره»، «اندیشه»، «عهد»، «نه و هرگز»، «به دریا مرو»، «خلوت»، «روی تو»، «با حریفان» و «بدرود» عنوان قطعات این آلبوم هستند که محمدی در این کنسرت به همراه قطعه‌ی «مویت رها مکن» از آلبوم بعدی‌اش، برای مخاطبین اجرا کرد.

مهران اعظمی‌کیا (تار)، اردشیر فلاحیان (گیتار الکتریک)، مسیح صدیقی (گیتار الکتریک)، فرهاد موسوی (گیتار باس) و فرامز مهرآوران (درامز) نوازندگانی بودند که در اجرای ۱۲ مرداد علی محمدی را همراهی کردند.

اشعار قطعات آلبوم «نه و هرگز» از بزرگان شعر و ادب پارسی چون سعدی، عطار نیشابوری، هاتف اصفهانی، امیرخسرو دهلوی، قاآنی و سنایی غزنوی است.

آهنگسازی این اثر بر  اساس تلفیقی از موسیقی ملی و ساختارهای موسیقی راک توسط شهرام ارشادی انجام شده، همچنین اردشیر فلاحیان در تنظیم قطعات با ارشادی همکاری داشته است.

شهرام ارشادی در یادداشتی در خصوص این اثر می‌گوید: «آلبوم «نه وهرگز» طرحی نو در حد بضاعت از خطوط ایرانی در قابی رنگ‌رنگ از  فریادهای راک، بیانی جدید از پژواک‌های بغض‌آلود تاریخ رنجدیده‌ی وطن در خاکستری از فریادهای در گلو مانده را نمایش می‌دهد.

مهران اعظمی‌کیا (نوازنده تار)، اردشیر فلاحیان (نوازنده گیتار الکتریک)، بابک ریاحی‌پور (نوازنده گیتار باس) و نیما حمیدی (نوازنده درامز) در این آلبوم هنرنمایی کرده‌اند و «رافی شهبازیان» میکس و مسترینگ آلبوم را بر عهده داشته است.

این اثر به تهیه‌کنندگی «حکمت‌الله محمدی» و مدیریت هنری «شهرام ارشادی» در استودیو «فناوران صوت» ضبط شده است.

منبع: موسیقی ما

(Visited 33 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *