آلبوم «حسم کن» آرش کوچکان رونمایی شد

آلبوم «حسم کن» آرش کوچکان رونمایی شد

آلبوم “حسم کن” با صدای آرش کوچکان خواننده پاپ شامگاه دوشنبه 15 مرداد در تالار وحدت و با حضور دوستداران موسیقی و عوامل آلبوم رونمایی شد.

کوچکان پس از حضور مجری برنامه و خوشامدگویی به حضار، روی صحنه آمد و پس از اجرای یکی از قطعات آلبومش به‌صورت زنده با اعضای ارکسترش، رو به حاضران در سالن گفت: موسیقی صدای خداوند است و امشب یکی از بهترین شب‌های زندگی من است که نخستین آلبومم را با حضور شما رونمایی می‌کنم.

این خواننده پاپ در ادامه با تقدیر از پدر و مادرش که در سالن حضور داشتند، افزود:

در ایران شرایط تولید و انتشار آلبوم موسیقی با توجه به نبود قانون کپی‌رایت دچار مشکلات عدیده است و همین باعث شده مکانیسم انتشار آلبوم تا حد زیادی از بین برود و همه به سمت انتشار تک تِرَک بروند. امیدوارم با حمایت همه دوستداران موسیقی باز هم بتوانیم آثار دیگری را تولید کنیم و به‌زودی در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار دهیم.

پخش موزیک ویدئوی یکی از قطعات آلبوم که موزیک ویدئویی بسیار خوش‌ساخت و جالب نیز بود، آخرین بخش از این مراسم را تشکیل می‌داد و سپس مجری برنامه روی صحنه آمد و بار دیگر ضمن تقدیر از حضور دوستداران هنر در این برنامه از آن‌ها خواست که برای حضور در مراسم رونمایی آلبوم در لابی تالار وحدت حضور به هم رسانند.

انتهای این برنامه نیز به رونمایی و جشن امضای این آلبوم در لابی تالار وحدت اختصاص داده شده بود و حضور پرتعداد دوستداران این خواننده از نکات جلب توجه برنامه به‌حساب می‌آمد.

آلبوم “حسم کن” در یازده قطعه به نام‌های: “جدی نگیر، حسم کن، ازت دلخورم، آخرین راه، بی‌خیال، کنار من نفس بکش، خسارت، من و تو، ازت ممنونم، قول یه مرد، برف” تهیه و منتشر شده است.

این آلبوم به همت خانه هنر جوان و تهیه‌کنندگی علیرضا فرهادی تولید و در اختیار دوستداران موسیقی قرار گرفته است.

منبع: هنرآنلاین

(Visited 58 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *