استان مرکزی هم آماده برگزاری کنسرت خیابانی همایون شجریان است

استان مرکزی هم آماده برگزاری کنسرت خیابانی همایون شجریان است

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برای برگزاری کنسرت همایون شجریان در یکی از فضاهای عمومی اراک اعلام آمادگی کرد.

محسن شریفی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در این رابطه گفت:

طی مذاکره انجام شده با سید علی آقازاده استاندار مرکزی و نظر مساعد ایشان در خصوص برگزاری کنسرت رایگان همایون شجریان در یکی از فضاهای عمومی استان مرکزی، این اداره کل آمادگی برگزاری این رویداد فرهنگی هنری در جهت نشاط افزایی جامعه را دارد.

وی افزود:

با توجه به حمایت های بی دریغ استاندار مرکزی از فعالیت های فرهنگی هنری خصوصا در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی و نشاط افزایی و همراهی ایشان برای تامین بستر لازم و ایجاد فضای مناسب برای برگزاری این رویداد در صورت فراهم بودن شرایط لازم و همکاری و همیاری سایر نهادها و ارگان های موثر به ویژه ورزش و جوانان، شهرداری و نیروی انتظامی همانند حضور و همکاری سازنده این عزیران در سایر فعالیت های فرهنگی هنری گذشته، کنسرت همایون شجریان در شهر صنعتی اراک برگزار می شود.

شریفی ادامه داد:

مجموعه فرهنگ و ارشاد اسلامی، انجمن موسیقی و دیگر فعالان فرهنگی هنری استان مرکزی آمادگی خود را برای برگزاری این رویداد هنری اعلام می کند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی تاکید کرد:

این حرکت پسندیده برخی از هنرمندان کشور سبب می شود سایر اقشار کم درآمد جامعه و کسانی که توان خرید بلیط برای شرکت در کنسرت ها را ندارند،‌ بتوانند در برنامه های جشن و نشاط آور هنرمندان حضور یابند.

منبع: تسنیم

(Visited 22 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *