برگزاری کنسرت گروه دنگ شو/ دیدار خالقان مدونای با مخاطبانشان در تالار وحدت

برگزاری کنسرت گروه دنگ شو/ دیدار خالقان مدونای با مخاطبانشان در تالار وحدت

گروه “دنگ شو” در جدیدترین اجراهای صحنه ای خود قرار است در تالار وحدت با مخاطبان خود دیدار کند.

این گروه موسیقی تلفیقی که به نوعی آغازگر سبکی متفاوت در زمینه ارائه موسیقی توسط گروه‌های مختلف به شمار می‌رود، در کنسرت پیش روی خود قطعات آلبوم جدید خود را روی صحنه می برد.

آلبوم “مدونای” شامل ۱۰ قطعه به نام های “باد گناهکار”، “خطا کردم”، “خطا نیست”، “عطار”، “چیزی”، “به ش ط”، “خلیج”، “حباب”، “خورشید می شوم” و “آخر قصه” مردادماه امسال منتشر شد تا به عنوان آلبوم جدید گروه “دنگ شو” لقب بگیرد.

در این آلبوم تمایل موسیقایی گروه به سازبندی الکترونیک مشخص است البته کلیت آثار در همان راستای سبک و فضای گذشته “دنگ‌شو” است. قطعه “باد گناهکار” که به صورت تک آهنگ منتشر شده بود این بار با تنظیمی جدید و متفاوت به مخاطبان ارائه شده است.

طاها پارسا (خواننده، ترانه سرا و نوازنده ساکسفون)، میلاد باقری (خواننده)، رضا شایا (پیانو)، صبا صمیمی (تنبک و سازهای کوبه ای)، خشایار روانگر (درامز و سینی سایزر)، سروش عدل (گیتاربیس) به عنوان اعضای اصلی گروه موسیقی “دنگ شو” در کنار هنرمندان مهمان آیدین ترکیان (کمانچه)، اسحق چگینی (نی)، ماکان خویی نژاد (ویلن سل)، آناهیتا دری (هم خوان)، مهرآذین (هم خوان)، کاوه عابدین (صدابرداری، میکس و مسترینگ) و مازیار باباباشی (دستیار صدابردار) در این اجرا به هنرنمایی می پردازند.

“دلتنگ شو”، “اتاق گوشواره”، “شیراز چل ساله” آلبوم هایی هستند که گروه “دنگ شو” طی سال های اخیر منتشر کرده است و آلبوم “مدونای” متفاوت ترین آلبوم این گروه است.

کنسرت گروه “دنگ شو” روز دوشنبه 8 مرداد ماه ساعت 21:45 در تالار وحدت برگزار می شود.

منبع: میزان

(Visited 38 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *