ناراحتی ادامه دار فریدون آسرایی از تضییع حقش

ناراحتی ادامه دار فریدون آسرایی از تضییع حقش

فریدون آسرایی که هم چنان از تضییع حق و عدم پرداخت جایزه نقدی برنده شدنش در مسابقه سین مثل سریال ناراحت است، در صفحه اینستاگرامش مطلب زیر را به قلم مهدی فاطمی منتشر کرد:

مهدی فاطمی :
وقتی واژه ها رنگ میبازندبا کریمان کار ها دشوار هست!

آنچه سبب گردید برخی خاطره های تلخ و شیرین گذشته را ورق بزنم حقی بود که برای چندمین بار از یک دوست خوب و قدیمی تضییع می شود.نگاه تبعیض آمیز و آزار دهنده بین افرادی که طبیعتا نباید تفاوتی باهم داشته باشند سکوت را ناروا میکند کریمانی که کریم نیستند و خادمانی که خدمت نمی کنند.گویا در این چند دهه معانی را نعل وارونه زده اند.این روزها هر کجا که نامی از خدمت می آید یقین کنید که خیانتی در راه است .این صرفا یک ادعای بی اساس نیست که گواه بسیار دارم که بر صداقت گفتار دلالت دارد.
سالها پیش سریالی به نام سه دونگ سه دونگ در گروه اجتماعی شبکه پنج به مدیریت آقای ناصر کریمان تهیه شد. تیتراژ پایانی را خواننده ای بسیار محترم اجرا کرده بود اما مورد پسند حضرات مسوول قرار نگرفت لاجرم کار را به فریدون آسرایی سپردند و او در کوتاه ترین زمان ممکن خوانده و آن شد که هنوز هم در ذهن مخاطبان رسانه ملی باقیست.اما وقت تسویه حساب که شد همه جا زدند و سر آخر بعد از گذشت بیش از یک سال مبلغی توهین آمیز و کمتر از ده درصد توافق صورت گرفته پرداخت شد!
چندی بعد و در جریان برنامه های ویژه نوروزتلویزیون در سال 1391 بواسطه بنده از فریدون عزیز دعوت بعمل آوردند تا در برنامه سال تحویل شبکه پنج حضور یافته و به اجرای برنامه بپردازد. یادم هست که شب را از ترس اینکه مبادا خواب بمانیم تا صبح بیدار بودیم.سحرگاه و در حالی که زمستان آخرین زور سرمایش را میزد به بوستان نوروز رسیدیم. با معطلی بسیار نوبت به اجرای فریدون رسید و همچون همیشه به بهترین شکل کارش را به پایان برد.خانم تهیه کننده طبق توافق چکی را تحویل ما داد و بنا شد بعد از تعطیلات برای نقد کردنش به بانک مراجعه کنیم.چک را که به بانک ارائه کردیم به رغم داشتن موجودی پاس نشد چرا که یک امضا کم داشت! دوستان عامدانه چک را ناقص تحویل داده بودند و وقتی اعتراض کردیم گفتند حاضرند نیمی از مبلغ چک را بپردازند و الخ.آنجا هم رد پای مدیر محترم گروه اجتماعی شبکه پنج یعنی آقای ناصر کریمان در میان بود چرا که بارها برای حل موضوع از ایشان تقاضای رسیدگی کردیم اما گویی شخص ایشان بیشتر از تهیه کننده اصرار به قلع و قمع رقم توافقی داشتند.
و جالب اینکه این بار و در جریان جشنواره باصطلاح مردمی سین سیما تیتراژ وقتشه و نوروز فوتبالی با صدای فریدون آسرایی در جای اول و سوم قرار میگیرد اما علیرغم حضور وی در مراسم پایانی و دریافت تندیس و لوح جشنواره ، از پرداخت جایزه نقدی سر باز میزنند! دبیر این جشنواره هم کسی نیست

منبع: ریتمو

(Visited 22 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *