آلبوم «تمام شد» بهاره رهنما به بازار آمد

آلبوم «تمام شد» بهاره رهنما به بازار آمد

آلبوم “تمام شد” با شعر و دکلمه خوانی بهاره رهنما و موسیقی اردوان طاهری، از سوی مؤسسه فرهنگی و هنری نوخسروانی باربد منتشر و راهی بازار شد. علاقه‌مندان می‌توانند از هم اکنون این اثر را از طریق سامانه ریتمو به آدرس ritmo.ir آنلاین خرید کنند.

تمام درآمد حاصل از فروش فیزیکی و دیجیتال این مجموعه در حمایت از زنان بی سرپرست مبتلا به سرطان، از سوی ناشر، مولفین و سایتهای فروش آنلاین، به خیریه فرهاد اهداء خواهد شد.

“تمام شد” نام اثر تازه ای با دکلمه و شعر بهاره رهنماست که اردوان طاهری طراحی صدا، موسیقی و تدوین متن آن را بر عهده داشته است. این آلبوم در قالب 10 قطعه به نام های “ما انتخاب می‌شویم”، “تمام شد”، “هوایت را از من گرفته‌ای”، “مرا به قعر آب ها بازگردان”، “شعر را گم کرده ام”، “همین”، “نترس من بودم”، “ماه را به من بده”، “یک شب به خیر تو” و “امتداد دارد” به اجرا در آمده است.

ضبط دکلمه این آلبوم در استودیو نغمه سازان دلنشین با صدابرداری احمد میر معصومی و ضبط موسیقی آن در استودیو کاج سرای هنر با صدابرداری و میکس و مسترینگ اردوان طاهری و محمود گلی، انجام شده است؛ محمود گلی همچنین نوازندگی گیتار الکتریک، نایلون و دیگر سازهای الکترونیک را بر عهده داشته است.

منبع: ریتمو

(Visited 292 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *