گروه موسیقی «بیکران» به اجرای برنامه می‌پردازد

گروه موسیقی «بیکران» به اجرای برنامه می‌پردازد

گروه موسیقی «بیکران» به سرپرستی و آهنگساز مجید عسگری، 21 تیر ماه ساعت 21 در تالار رودکی  به اجرای برنامه می‌پردازد.  خوانندگی این کنسرت را مهرشاد حاجیلو و مهسا دامرودی برعهده دارند و دیگر اعضای گروه به‌صورت هم‌خوان به اجرای برنامه می‌پردازند.

گروه موسیقی بیکران از سال ۱۳۹۳ تشکیل و تمرینات خود را به‌طور مستمر در مؤسسه فرهنگی هنری «تماشاگه‌راز» آغاز کرد. سرپرستی و آهنگسازی این ارکستر را «مجید ‌عسگری» نوازنده تار، سه‌تار و عود و مدیریت ارکستر را «یوسف اشرفی» به‌عهده دارد.

قطعات و تصانیفی که در این کنسرت اجرا خواهند شد از آثار مجید عسگری، روی اشعاری از هوشنگ ابتهاج، مولانا و مجید عسگری خواهند بود.

در این کنسرت امیر وفاییان: سنتور، هادی یادگار: تار، سعید میرزا حسینی: نی ، محمدحسن کریمی: بم‌تار ، بهنوش کاظمی‌زاده: کمانچه ، امیر حسن کریمخانی: کمانچه‌آلتو ، امیر شکرابی: تمبک و سازهای کوبه‌ای ،یوسف اشرفی: بندیر، تمبک و سازهای کوبه‌ای ، نادیا زارع: دف، دایره و دهل و  مجید عسگری: شورانگیز و عود به عنوان نوازنده حضور دارند.

اجرای گروه موسیقی بیکران پنجشنبه ۲۱ تیر ماه ساعت ۲۱ در تالار رودکی است و علاقه مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

منبع: موسیقی ما

(Visited 55 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *