خاطره بازی رضا یزدانی با 20 سال فعالیتش

خاطره بازی رضا یزدانی با 20 سال فعالیتش

چند وقتی است که رضا یزدانی خواننده راک بلیت فروشی کنسرت نوستالژیش را به تهیه کنندگی علی اوجی آغاز کرده است. کنسرتی که قرار است 30 مرداد در سالن همایش های برج میلاد در دو سانس برگزار شود.

این خواننده کشورمان در خصوص این کنسرتگفت:

قرار است که در این کنسرت، همراه با طرفدارانم با 10 آلبوم که در 20 سال فعالیت موسیقیایی من منتشر شده است، خاطره بازی کنیم.

وی افزود:

ما در این کنسرت قطعه هایی را اجرا می کنیم که یا خیلی کم اجرای زنده از آن داشتیم یا این که تا به حال در کنسرت ها به سراغ آن نرفته ایم از این رو تصمیم داریم که کاری نو انجام دهیم و مخاطبانم کنسرتی را ببینند که تا به حال در کنسرت هایم تجربه نکرده اند.

یزدانی در خصوص ایده اجرای این کنسرت بیان کرد:

مدت ها بود که بسیاری از کار هایی که کیفیت خوبی هم داشت، اجرا نکرده بودیم که این موضوع بهانه ای شد تا در این کنسرت کار های قدیمی را اجرا کنیم البته قطعه هایی از آلبوم های چند سال اخیر و تک آهنگ های جدیدم را هم با ارکسترم به روی استبج می برم و ممکن است در صورت استقبال خوب مخاطبان این کنسرت تمدید و به شهرستان ها هم منتقل شود.

این خواننده در خصوص دیگر برنامه هایش ادامه داد:

دو قطعه و دو موسیقی تصویر تا اجرای کنسرت که در 30 مرداد ماه است منتشر می کنم همچنین در چند شهرستان هم اجرای کنسرت دارم.

وی در خصوص فعالیت هایش در حوزه سینما و تلویزیون اظهار کرد:

فیلم سینمایی «سوفی و دیوانه»در نوبت اکران قرار دارد و «کروکودیل» هم در سه یا چهار ماه آینده اکران می شود علاوه بر این  سریال «از یادها رفته» نیز قرار است که در آینده از شبکه یک پخش شود.

یزدانی با بیان اینکه در این فیلم من نقش اول را بازی می کنم،گفت:

حسین یاری، میترا حجار، پوریا پور سرخ، سیما تیرانداز، کامران تفتی و غیره از جمله بازیگران این فیلم به کارگردانی بهرام بهرامیان هستند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

(Visited 46 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *