شروع تور کنسرت های تابستان ۹۷ به زودی

شروع تور کنسرت های تابستان ۹۷ به زودی

پس از ماه مبارک رمضان کنسرت های تابستان ۹۷ آغاز می شود و دوباره شور و هیجان به سالن های کنسرت باز می گردد.
بعد از وقفه یک ماهه، هواداران برای شروع کنسرت هنرمندان خود آماده هستند و برای حضور در این برنامه ها لحظه شماری می کنند. برخی از هنرمندان برنامه های خود را اعلام کرده اند و برخی دیگر طی روزهای آینده اعلام می کنند. بلیت فروشی بعضی کنسرت ها شروع شده و طرفداران می توانند با ورود به سایت های اعلام شده نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.
در حال حاضر برنامه بعضی از خواننده ها مشخص شده است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

محسن ابراهیم زاده پدیده موسیقی پاپ
خواننده جوان و با استعداد این روزهای موسیقی ایران، شاید در حال حاضر یکی از پرکار ترین خواننده های ایران باشد. برنامه این هنرمند جوان مشخص شده و در شهر های مختلف ایران به روی صحنه می رود. هواداران می توانند برای تهیه بلیت کنسرت محسن ابراهیم زاده به سایت های فروش بلیت مراجعه کنند. طرفداران محسن ابراهیم زاده برای حضور این هنرمند روی استیج لحظه شماری می کنند.

فرزاد فرزین کم نظیر در اجرا
وقتی اسم فرزاد فرزین می آید همه یاد اجرا های بینظیر او روی صحنه می افتند، خلاقیت در اجرای این هنرمند باعث شده که هیچ وقت اجراهایش برای طرفداران موسیقی تکراری نباشد. هوادارن می توانند شبی به یادماندنی را در کنسرت این هنرمند سپری کنند

بابک جهانبخش سلطان احساس برای هواداران
بابک جهانبخش هنرمندی با احساس که همیشه کارهای او به دل می نشیند و طرفدران لقب سلطان احساس را به وی داده اند و می توانند شبی بینظیر را در کنسرت های این هنرمند تجربه کنند.

احسان خواجه امیری، همیشه در اوج

همه ی ما با تیتراژهای زیبا و به یاد ماندنی احسان خواجه امیری خاطره داریم، آهنگ هایی مانند «نابرده رنج» که هیچ وقت از یاد نخواهد رفت

حمید هیراد پرطرفدار و آماده برای ثبت رکوردی دیگر
جوان با استعداد و هنرمند که کارهای او مورد استقبال هواداران موسیقی قرار گرفت و بارها تمامی بلیت های کنسرتش در مدت زمانی بسیار کوتاه به فروش رفت.

هوروش بند، با استعداد و پرکار
مسعود جهانی و مهدی دارابی این روزها از افراد پرکار موسیقی ایران هستند. محبوبیت این دو هنرمند جوان روز به روز در حال افزایش است و آثار زیبا و دلنشین هوروش بند هر کسی را برای حضور در کنسرت این هنرمندان مجاب می کند.

ماکان بند، پرشور و پر انرژی
ماکان بند به فاصله کمی توانست در دل هوادان جا باز کند این گروه با کارهای جذاب و پر انرژی خود شبی خاطره انگیز را برای هوادارن خود رقم می زند. استقبال بینظیر از کنسرت های ماکان بند دلیل محکمی بر موفقیت این گروه جوان می باشد. برنامه های این گروه بعد از اعلام در سایت قرار می گیرد.

مسیح و آرش عدل پرور خوانندگانی با صدای دوست داشتنی
مسیح و آرش نیز از خوانندگان جوانی هستند که با تکیه بر استعداد و توانایی های خود، توانستند به جایگاه ویژه ای در موسیقی برسند. تیتراژ پایانی ماه عسل از آخرین کار های این هنرمندان است که با استقبال خوبی روبه رو شد. برنامه های کنسرت مسیح و آرش بعد از اعلام در سایت قرار می گیرد.

اجراهای سایر هنرمندان در تابستان ۹۷

سایر هنرمندان نیز در حال تدارک برای اجرا در تابستان ۹۷ هستند. برای مشاهده برنامه های کنسرت علیرضا طلیسچی ، رضا صادقی ، رضا شیری، عماد طالب زاده و … می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

همچنین نکته قابل توجه در این تابستان حضور ایلیاس یالچینتاش خواننده مطرح ترکی در ایران و اجرای او می باشد.

منبع: موسیقی پارس

(Visited 492 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *