مخاطبان موسیقی در ایران، پاپ‌زده شده اند

مخاطبان موسیقی در ایران، پاپ‌زده شده اند

سرپرست یک گروه موسیقی راک می گوید مخاطبان موسیقی در ایران طی دو سه سال اخیر دچار پاپ‌زدگی شده اند و موسیقی پاپ هم در کشور ما گرفتار کپی‌برداری شده است.

شایان کریمی افزود: ای کاش موزیسین های پاپ، این موسیقی را بهتر به مخاطبان خود ارائه می کردند و تولیدات این حوزه تا این حد شبیه به هم و تکراری نبود.
وی اظهار داشت: برای بسیاری از ما پیش آمده است که در حوزه موسیقی پاپ، یک آهنگ را با صدای چندین خواننده می شنویم.
کریمی ادامه داد: از سوی دیگر، آلبوم موسیقی های غیر از پاپ، در مغازه ها و فروشگاه ها خاک می خورد چرا که مردم اغلب آلبوم نمی خرند و دانلود می کنند.
وی با بیان اینکه موسیقی راک، طرفداران خود را در ایران دارد و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود، اظهار داشت: اخیرا شاهد استقبال و شور و حال موسیقی تلفیقی در کشور هستیم که برای رونق موسیقی، جای امیدواری دارد.

سرپرست گروه موسیقی پیکلاویه درباره اجرای آتی این گروه اظهار داشت: گروه ما بعد از یک سال و نیم دوری از صحنه قرار است قطعاتی از آلبوم منتشر شده خود و نیز چند قطعه جدید از ساخته هایش را فردا، پنجشنبه 20 اردیبهشت در دو نوبت ساعت 18:30 و 21:30 در سالن اصلی برج آزادی تهران اجرا کند.
به گفته وی، مهران مختار پور (خواننده)، شایان کریمی (کیبورد)، مهیار صالحی نیا (گیتار الکتریک)، رضا غلامی (گیتار باس) و مصطفی بهرمان (درامز) اعضای این گروه موسیقی هستند.

منبع: ایرنا

(Visited 48 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *