نخستین آلبوم مستقل کیان پورتراب منتشر شد

نخستین آلبوم مستقل کیان پورتراب منتشر شد

نخستین آلبوم مستقل کیان پورتراب با نام «این سمت» صبح امروز (دوشنبه 17 اردیبهشت) در سراسر کشور منتشر شد.

کیان پورتراب کار روی آلبوم «این سمت» را از سال 94 آغاز و یک سال بعد، اولین قطعه از آن را منتشر کرد که با استقبال قابل توجهی روبه‌رو شد و در ادامه چهار قطعه دیگر از آن را هم به گوش مخاطبانش رساند.

آلبوم «این سمت» که به تهیه‌کنندگی احسان رسول‌اُف منتشر شده، شامل 13 قطعه در فضای موسیقی الکترونیک و امبینت است. پوتراب که در واقع با ترکیب صداهای الکترونیک و مدرن با آواها و کلام فارسی، تجربه متفاوتی از موسیقی را رقم زده، می‌گوید: «سعی کرده‌ام قبل از آهنگسازی به یک مسیر تازه فکر کنم تا ببینم چطور می‌توانم با حفظ ماهیت اصلیِ موسیقی، حرف‌های جدیدی را درگیر آهنگسازی خود کنم.»

کیان پورتراب تمامی کارهای آلبوم را شخصاً پیش برده و نامش علاوه بر خواننده، به عنوان ترانه‌سرا، آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده گیتار آکوستیک، گیتار الکتریک، کیبورد و سازهای الکترونیک هم ذکر شده است. البته علیرضا ریاضی هم به عنوان تنظیم‌کننده و نوازنده او را در این آلبوم همراهی کرده است. دیگر نوازنده حاضر در این آلبوم، میلاد درخشانی است که در یک قطعه سه تار نواخته و میکس و مسترینگ آلبوم هم بر عهده آرش پاکزاد بوده است.

جشن امضای آلبوم «این سمت» روز پنجشنبه 20 اردیبهشت، ساعت 18 در «گالری محسن» به آدرس مدرس شمال خیابان ظفر شرقی، کوچه ناجی، خیابان فرزان، خیالان نوربخش، بلوار مینا، پلاک 42 برگزار می‌شود و این خواننده قرار است به همراه علیرضا ریاضی و علی الماسی سه قطعه از آلبوم را اجرا کنند.

منبع: موسیقی ما

(Visited 76 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *