گروه وصل یار «نوبت عاشقی» را در تالار وحدت روی صحنه می‌برد

گروه وصل یار «نوبت عاشقی» را در تالار وحدت روی صحنه می‌برد

گروه موسیقی وصل یار به سرپرستی ابراهیم اثباتی کنسرتی را با عنوان «نوبت عاشقی» در تالار وحدت روی صحنه خواهد برد.

کنسرت «نوبت عاشقی» از گروه وصل یار، نهم اردیبهشت ماه 97 از ساعت 21:30 در تالار وحدت اجرا خواهد شد. ابراهیم اثباتی، سرپرست این گروه در تازه‌ترین اثر خود به موسیقی فیوژن(تلفیقی) روی آورده و ساخته‌ها و تجربیات خود در این عرصه را به اجرا خواهد گذاشت.  مصطفی محمودی همچون اجراهای قبلی آواز و خوانندگی این گروه را به عهده دارد و هوروش خلیلی نیز همکار دیگر او در این اجرا خواهد بود.

از دیگر اعضای گروه وصل یار در این کنسرت می‌توان به امجد ابراهیمی نوازنده دف ، بندیر و تاس، حامد ابراهیمی نوازنده  ویلن وکمانچه، حسین قاسم زاده نوازنده نی، سنتور و دودوک، ابراهیم یساول زاده نوازنده قانون، سعید بهرامی نوازنده عود، رزماری عیسی پور خواننده، ریچارد عیسی پور خواننده، میثم امینی نوازنده ادو ، کاخن و پرکاشن، ساتگین نمازی نوازنده پیانو، شادرخ گلچین معانی نوازنده دیجیریدو،  علیرضا مهدی زاده نوازنده ساکسیفون، عباس حیدری نوازنده ترمپت، سامان بهشتی نوازنده درامز، آیدا روزبهانه خواننده، مدیسا کنی نوازنده ویلنسل و مهسا مظفری نوازنده گیتار اشاره کرد.

گروه «وصل یار» در سال ۱۳۸۰ به سرپرستی  ابراهیم اثباتی  شکل گرفت و پیش از آن  وصل صوفیان نام داشت. گروه موسیقی “وصل یار” با استفاده از سازهای سنتی و مقامی ، کوبه ای ، قبیله ای و کلاسیک و ترکیبی از خوانندگان ، گروه کر ، هنرهای بصری و ادبیات غنی پارسی تلاش می کند فضایی متفاوت در عرصه موسیقی ارائه دهد. این گروه کنسرت های بسیاری را در داخل و خارج از کشور اجرا کرده اند و از مهمترین فعالیت هایشان اجراهای همزمان با نمایش هایی همچون شمس پرنده به کارگردانی پری صابری است.

علاقمندان برای تهیه بلیت‌های این کنسرت می‌توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

منبع: ایلنا

(Visited 58 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *