رکورد شکنی امین‌الله رشیدی روی سن/خوانندگی و کنسرت در 93 سالگی

رکورد شکنی امین‌الله رشیدی روی سن/خوانندگی و کنسرت در 93 سالگی

امین‌الله رشیدی (خواننده و آهنگساز پیشکسوت) که چهارم اردیبهشت امسال وارد 93 سالگی می‌شود، چند روز پس از جشن تولدش در جریان یک کنسرت روی صحنه خواهد رفت و به خوانندگی می‌پردازد تا رکورد جدیدی را در زمینه سن خوانندگی در کنسرت ثبت کند.
گروه موسیقی «عشاق» در حالی 20 اردیبهشت در تالار اندیشه روی صحنه می‌رود که امین‌الله رشیدی به عنوان خواننده میهمان این گروه را همراهی خواهد کرد.
کنسرت گروه موسیقی «عشاق» 20 اردیبهشت به خوانندگی حمیدرضا پنجه‌پور و پیام خانی در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود و امین‌الله رشیدی نیز به عنوان خواننده میهمان در این کنسرت حضور خواهد داشت.
این رکورد در حالی ثبت می‌شود که طی هفته‌های اخیر حرف و حدیث‌های بسیاری از سوی برخی افراد درباره رابطه مرگ زودرس و موسیقی مطرح شده است.
در این اجرا گروه «عشاق» را بهنام نظری، سارا مداح، پدرام غلامی، کوشاصرافی گوهر، امیرحسین طائی، لیلا رضوی، مجید خردجو، و روزبه بهاری (ویلن)، داود یاسری و داریوش حجازی(ویلن آلتو)، مسعود فیروزی (ویلنسل)، نیلوفر ابراهیمی(فلوت)، فرشته مبشری(کمانچه)، نغمه افشار(تار)، مهرناز فداکار(سنتور)، کامیار محبت(تمبک)، محمدرضا رجبی والا(دف و دایره)، رسول آقایی(ویدرام) همراهی می‌کنند.
همچنین ناهید امیری، نفیسه سررشته داری و نگار مصطفوی به عنوان همخوان با گروه «عشاق» روی سن می روند و کمال کریمی، سهیل میرابراهیمی، خشایار سیف اله زاده و سیدمحمد رضا حسینی گروه سنتور را در این کنسرت تشکیل می‌دهند و سرپرست گروه سنتور نیز جمشید آقایى است.

 

منبع: ایلنا

(Visited 61 times, 1 visits today)

نوشته‌های مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *